Gra kontrolna na zakończenie rundy

,

Podopieczni trenera Łukasza Surmy w ostatnim dniu treningów przed przerwą zimową zmierzyli się w grze kontrolnej z młodzieżowcami „Brązowych”. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem pierwszej drużyny 5:3.

W czwartkowe południe „Brązowi” rozegrali ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Zespół złożony w głównej mierze z seniorów już w pierwszych minutach objął prowadzenie. Z lewego skrzydła dośrodkował Rafał Górecki, a piłkę w siatce umieścił Adrian Wójcik. Chwilę później „Brązowi” podwyższyli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Kamil Włodyka.

Drużyna złożona z młodzieżowców odpowiedziała po kilku minutach, gdy na połowie rywala piłkę odebrał Dominik Cholewa i skutecznie sfinalizował akcję. Przed przerwą padły jeszcze trzy bramki. Dwukrotnie trafili podopieczni trenera Łukasza Surmy, a piłka po uderzeniach Rafała Góreckiego i Patryka Serafina zatrzepotała w siatce. Z kolei po stronie młodszej Garbarni bramkę zdobył Damian Derenda.

W drugiej części spotkania padły dwie bramki, po jednej dla każdej ze stron. Najpierw uczynili to podopieczni trenera Stanisława Śliwy, a dokładnie Norbert Bierówka, który ubiegł Kamila Nowaka i skierował piłkę do bramki. Pierwszy zespół ustalił wynik meczu w ostatniej minucie, gdy podanie z rzutu rożnego Kamila Włodyki na bramkę zamienił Krystian Kujawa.

Garbarnia Kraków – Garbarnia Kraków (młodzieżowcy) 5:3 (4:2)
Bramki: Wójcik, Włodyka, Górecki, Serafin, Kujawa – Cholewa, Derenda, Bierówka

Garbarnia Kraków: Nowak – zawodnik testowany, Klimek, Jurkowski, Wyjadłowski, Masiuda, Górecki, Serafin, Włodyka, Słoma, Wójcik oraz Kujawa, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Garbarnia (młodzieżowcy): Świerczyński – Wąsik, Kardas, Trojan, Baranik, Derenda, Dzierżak, Zięba, N. Zalejski, Baran, Cholewa oraz Kornecki, Kolendowski, Mielec, Sabat, Kaczmarczyk, Bierówka, Supel, Grzybowski, Guguła, Strzeboński