Drużyny młodzieżowe

U-15: Remis z KKP Korona Kielce

,

W meczu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 Garbarnia Kraków zremisowała z KKP Korona Kielce.  „Brązowi” plasują się na piątej pozycji w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

– Zdawaliśmy sobie sprawę z trudności zadania, jakie nas czeka. Wydawało się, że szybko strzelona bramka spowoduje, że uda nam się kontrolować mecz, niestety nie byliśmy w stanie utrzymać dostatecznego poziomu koncentracji i po prostych błędach w bronieniu straciliśmy do przerwy dwie, a zaraz po przerwie trzecią bramkę. W drugiej połowie po raz kolejny odwróciliśmy niekorzystny rezultat i wywalczyliśmy remis, mogąc nawet zdobyć zwycięską bramkę, co oczywiście zasługuje na słowa uznania dla drużyny. Mimo kilku dobrych fragmentów myślę, że biorąc pod uwagę całokształt, nie jesteśmy do końca zadowoleni z przebiegu tego spotkania i działań, które tego dnia wybieraliśmy zarówno w fazie atakowania, bronienia jak i w momentach, gdy traciliśmy piłkę i słabo zabezpieczaliśmy swoje ataki. Musimy zrobić wszystko, aby ustabilizować swoją dyspozycję i powielać dobre momenty tak, aby zdobywać więcej punktów – powiedział trener Mateusz Ząbczyk.

Garbarnia Kraków – KKP Korona Kielce 3:3 (1:2)
Bramki: 13′ Kwiatkowski (sam.), 60′ Mocio, 63′ Lupa – 20′, 33′, 48′ Baranowski.
Żółte kartki: Gniadek, Porębski, Gara.

Garbarnia Kraków: Porębski – Duda, Rożek (78′ Bednarski), Kukla (65′ Cyrson), Konieczny, Gniadek (50′ Lupa), Wcisło (60′ Kincel), Mocio, Gniadek (50′ Puchała), Nowak, Dudzik (60′ Gara).

KKP Korona Kielce: Bęczkowski (78′ Pietrzyca) – Moczulis, Kwiatkowski, Baranowski, Pitek (64′ Tenderenda), Kubicki (71′ Mordon), Woźniak (64′ Nogalski), Krupa (73′ Michalski), Cioroch (61′ Ryś), Malinowski, Czajkowski (75′ Ślęzak).

W kolejnym spotkaniu Garbarnia U-15 zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Pojedynek odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godzinie 13:00 w Łęcznej.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe