Stadion

Stadion RKS Garbarnia

Stadion RKS Garbarnia zlokalizowany jest przy ul. Rydlówka 23. Spełnia on wymogi pozwalające rywalizować na szczeblu drugiej ligi polskiej. W przyszłości planowane są inwestycje, które mają dostosować obiekt do wymogów pierwszoligowych.

Stadion z lotu ptaka

Trybuna usytuowana wzdłuż boiska może pomieścić 1000 osób, z czego część miejsc siedzących jest zadaszona. Sektor gości zlokalizowany w narożniku boiska jest przygotowany na przyjęcie 100 osób zorganizowanej grupy kibiców gości.

Stadion murawa

RKS Garbarnia posiada jedną z najnowocześniejszych baz treningowych w Krakowie, z dostępem do boiska ze sztuczną nawierzchnią wraz z oświetleniem. Oprócz głównej płyty klub także posiada drugą z naturalną murawą. Ich standard jest na najwyższym poziomie.

Stadion murawa

Jak najprościej wejść na stadion?

Wejście na trybuny dla kibiców Garbarni Kraków znajduje się na wale rzeki Wilga od strony ulicy Konopnickiej, gdzie zlokalizowana jest brama numer 1.

Jak dojechać na mecz krakowską komunikacją miejską?

Podróżując tramwajem należy wybrać, którąś z wymienionych linii: 11, 18, 19, 22, 52, 78 i wysiąść na przystanku Rondo Matecznego, a następnie kierować się ulicą Konopnickiej do bramy numer 1 znajdującej się na wale rzeki Wilga. Korzystając z autobusu można wybrać następujące linie: 144, 164, 169, 173, 179, 184, 304, 469, 484, 503 i wysiąść na przystanku Rondo Matecznego lub Ludwinów i analogicznie zmierzać ulicą Konopnickiej do bramy numer 1.

Stadion murawa