Partnerzy

Partnerzy

Hummel International

Domino’s Pizza jest światowym liderem w dostawie pizzy, którego działalność na rynku sięga 1960 roku. Od tego czasu firma odniosła sukces w 85. krajach świata, a na koncie ma ponad 15 tysięcy otwartych lokali. Pierwsza w Polsce pizzeria Domino’s otworzona została 28 lutego 2011 roku w Warszawie. Do przygotowywania pizzy wykorzystywane są składniki najwyższej jakości, od starannie dobranych dostawców. Średnio dziennie Domino’s Pizza dostarcza ponad milion sztuk pizzy na całym świecie. Zawsze na czas!

https://www.dominospizza.pl

NOHO

KrakSport –  istnieje od 1995 r i jest bezpośrednim dystrybutorem sprzętu i odzieży sportowej takich renomowanych marek jak Nike, Adidas, Hummel, Puma. Firma zaopatruje w obuwie, sprzęt oraz stroje sportowe – kluby, organizacje, zrzeszenia, szkoły oraz odbiorców detalicznych.

https://kraksport.pl

NOHO

Laserland –  od ponad 15. lat zajmuje się naprawą oraz sprzedażą nowych i używanych komputerów, laptopów, monitorów, a także drukarek laserowych i termicznych / termotransferowych. Jednym z flagowych obszarów działalności firmy jest sprzedaż urządzeń używanych. Oferowany sprzęt poleasingowy zanim trafi do odbiorcy, przechodzi przez szereg procesów konserwacyjnych i testowych. Firma oferuje także szybki i rzetelny serwis drukarek laserowych i atramentowych wszystkich znanych producentów: HP, Lexmark, Dell, Samsung, Kyocera, Oki, ploterów HP oraz drukarek termicznych Zebra i Datamax.

https://www.laserland.com.pl

NOHO

Kreujemy Internet –  istnieje od 2017 roku, lecz dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 15. lat konkuruje z firmami, które są obecne na rynku od dłuższego czasu. W ofercie oprócz tworzenia stron internetowych oraz sklepów online dla firm, instytucji i osób prywatnych, znajdują się także kompleksowe rozwiązania marketingowe, które obejmują m. in.: przygotowanie materiałów do druku, promowanie strony w wyszukiwarkach internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych, czy profili społecznościowych.

https://www.kreujemy-internet.pl