Jubileusz

Patroni Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia

Miasto Kraków

Pan Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski objął patronatem honorowym obchody Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Miasto Kraków włączy się w promocję wydarzeń i uroczystości zaplanowanych przez Klub na 2021 rok

https://krakow.pl

Radio Kraków

Radio Kraków – jest jedną z siedemnastu samodzielnych rozgłośni Polskiego Radia, która nadaje całodobowy program regionalny na terenie województwa małopolskiego. Dociera do słuchaczy na terenie całego województwa, daleko przekraczając jego granice na północy – do Jędrzejowa i Szczekocin, i na wschodzie – po Jedlicze, Dębicę i Połaniec.

https://radiokrakow.pl/

TVP3 Kraków

TVP3 Kraków – to ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie przy ul. Krzemionki 30. Posiada redakcje terenowe w Tarnowie, Nowym Sączu i Oświęcimiu.

https://krakow.tvp.pl/

Dziennik Polski

Dziennik Polski – informacyjno-publicystyczne pismo codzienne, które wydawane jest od 4 lutego 1945 roku. Początkowo przez Spółdzielnię Wydawniczą „Czytelnik”, później przez Wydawnictwo Jagiellonia SA, a od 2011 roku do dziś przez Polska Press, która należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych.

https://dziennikpolski24.pl/