Jubileusz

Sponsorzy Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia

Going.

Going. – znany jest z aplikacji mobilnej oraz strony internetowej służącej do wyszukiwania najciekawszych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w całej Polsce oraz możliwości błyskawicznego zakupu biletów do m.in. kina, teatru czy też na imprezy i koncerty.

https://goingapp.pl/

Suntar – zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem sieci okablowania strukturalnego, prowadzi sprzedaż i kompleksowe komputeryzacje firm oraz wykonuje usługi serwisowe sprzętu informatycznego zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

http://www.suntar.pl//

Maxto ITS – integrator świadczący usługi oraz oferujący rozwiązania na rynku teleinformatycznym dla klientów z sektorów publicznego oraz komercyjnego. Grupa Maxto rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku w Krakowie, obecnie główna siedziba firmy mieści się w nowo wybudowanym biurowcu w Modlniczce.

http://www.maxto.pl/

INKOP – rozpoczęło swoją działalność w lipcu 1989 roku, a głównym profilem działalności firmy jest kompleksowe budownictwo inżynieryjne. W 1997 roku w związku z rozwojem nowoczesnych technologii bezwykopowych firma Inkop wprowadziła do swojej oferty specjalistyczne roboty inżynieryjne: mirkotuneling, przeciski i przewierty.

https://www.inkop.pl/

Wodociągi Miasta Krakowa S. A. – to największe w Małopolsce przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne, obsługujące ponad milion użytkowników. Studwudziestoletnie doświadczenie, nieustanny rozwój i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług, pozwoliły na osiągnięcie przez Spółkę najwyższych światowych standardów i pozycji lidera branży.

https://wodociagi.krakow.pl/

ArtModul – specjalizuje się w produkcji domów modułowych, o konstrukcji szkieletowej. ArtModul to spółka, którą tworzą Łukasz Koziana, Wojciech Witek i Jacek Żmuda doświadczeni architekci i konstruktorzy. Spółka oferuje pełną obsługę oraz zaangażowanie w procesach inwestycyjnych. Celem nadrzędnym jest budownictwo ekologiczne oraz optymalizacja kosztów przy zachowaniu wysokiego standardu budynków. ArtModul nie szuka najtańszych rozwiązań, tylko takich które gwarantują poczucie przytulnego i bezpiecznego domu. Zespół profesjonalistów dba o detale i wizerunek, wspierając klientów na każdym etapie procesu, aż do jego zakończenia.

https://www.artmodul.pl/

Partnerzy Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia

Abanana Advertising

Abanana Advertising agencja kreatywna wchodząca w skład Grupy Eura7. Została wyłoniona ze struktur spółki Eura7 w 2012 roku. Abanana realizuje kampanie reklamowe oparte na zróżnicowanych środkach przekazu z dużym udziałem internetu. Jej pracownicy poszukują rozwiązań o wysokich walorach estetycznych, ale też głęboko osadzonych w strategii, kulturze i zrozumieniu grupy docelowej.

https://www.abanana.pl/

Grupa E – specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań infrastruktury IT. W zakresie działań, GRUPA E oferuje pełny zakres usług dla centrów danych, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, budowę sieci teleinformatycznych przewodowych i bezprzewodowych. W zakresie usług firma świadczy usługi kompleksowej obsługi IT przedsiębiorstw.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie – to jeden z liderów branży ciepłowniczej w Polsce. Firma, która powstała w roku 1953 – to jedna z kluczowych krakowskich spółek komunalnych zapewniająca obecnie ciepło dla ponad 65 procent mieszkańców miasta. Ciepło z miejskiej sieci liczącej obecnie ponad 900 kilometrów (z czego niemal 70 procent to rury preizolowane wykonane w najnowocześniejszej technologii umożliwiającej sygnalizowanie ewentualnych, niekontrolowanych wycieków wody) trafia do osiedli mieszkaniowych, galerii handlowych, sal kongresowych, biur, szkół, szpitali i kościołów.

https://www.mpec.krakow.pl//

ZOO-ART – firma jest obecna na rynku zoologicznym od 1980 r. Na początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją pokarmów dla drobnych zwierząt domowych oraz akcesoriów zoologicznych. W związku z dużym zapotrzebowaniem na kosmetyki pielęgnacyjne zwierząt, firma ZOO-ART wprowadziła w 1988 r. na polski rynek zoologiczny serię szamponów i odżywek dla psów i kotów pod nazwą „AS”, które zostały przyjęte z dużym uznaniem wśród klientów polskich i zagranicznych.

http://www.zoo-art.pl/

Krakowski Holding Komunalny S. A. w Krakowie – powstał w 1996 roku, a więc w tym roku świętuje Jubileusz 25-lecia. Misją spółki jest  inspirowanie i realizacja działań prowadzących do zwiększenia efektywności funkcjonowania krakowskich spółek komunalnych oraz świadczenie usług związanych z sektorem gospodarki komunalnej. Priorytetowym kierunkiem działań KHK SA w ciągu najbliższych 5 lat będzie dążenie do samowystarczalności energetycznej spółek grupy kapitałowej Krakowskiego Holdingu Komunalnego opartej na odnawialnych źródłach energii.

https://khk.krakow.pl/pl/

REN-TRANS – firma swoją działalność na rynku rozpoczęła w 1989 roku. Dzięki doświadczeniu oraz długoletniej i nieprzerwanej działalności nowy Partner 100-lecia RKS Garbarnia nawiązał rozległe kontakty w branży transportowej zarówno w kraju jak i zagranicą. Główną specjalizacją firmy REN-TRANS jest szybki przewóz towarów w przedziałach od 100 kg do 24 Ton. Firma REN-TRANS realizuje ekspresowe dostawy towarów, a ich czas na terytorium Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii, Szwajcarii i północnych Włoch wynosi 24 godziny od momentu podjęcia towaru do jego rozładunku.

http://ren-trans.pl/

Meblomex S. A. – to firma zbudowana na rodzinnych tradycjach która funkcjonuje ponad 25 lat ciesząc się uznaniem. Świadczy usługi związane z kompleksową realizacją projektów, wyposażenia hoteli. Dzięki doświadczeniu i otwartości z powodzeniem realizuje nawet najbardziej ambitne i niepowtarzalne projekty. O rzetelności i jakości tworzonych przez Meblomex usług świadczy wpis do Europejskiego Rejestru Renomowanych EuroRenomy oraz Gazele Biznesu i Diamenty Forbs.

http://meblomex.com.pl/

Patroni Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia

Miasto Kraków

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski objął patronatem honorowym obchody Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Miasto Kraków włączy się w promocję wydarzeń i uroczystości zaplanowanych przez Klub na 2021 rok.

https://krakow.pl

Radio Kraków

Radio Kraków – jest jedną z siedemnastu samodzielnych rozgłośni Polskiego Radia, która nadaje całodobowy program regionalny na terenie województwa małopolskiego. Dociera do słuchaczy na terenie całego województwa, daleko przekraczając jego granice na północy – do Jędrzejowa i Szczekocin, i na wschodzie – po Jedlicze, Dębicę i Połaniec.

https://radiokrakow.pl/

TVP3 Kraków

TVP3 Kraków – to ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie przy ul. Krzemionki 30. Posiada redakcje terenowe w Tarnowie, Nowym Sączu i Oświęcimiu.

https://krakow.tvp.pl/

Dziennik Polski

Dziennik Polski – informacyjno-publicystyczne pismo codzienne, które wydawane jest od 4 lutego 1945 roku. Początkowo przez Spółdzielnię Wydawniczą „Czytelnik”, później przez Wydawnictwo Jagiellonia SA, a od 2011 roku do dziś przez Polska Press, która należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych.

https://dziennikpolski24.pl/