Sponsorzy

Sponsorzy

Hummel International

Hummel – firma duńskiego pochodzenia zajmująca się produkcją odzieży i obuwia sportowego oraz akcesoriów sportowych. Firma powstała w 1923 w Hamburgu jako Messmer & Co. Jej założycielami byli Michael i Albert Ludwig Messmerowie[3]. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek korki piłkarskie – w 1927 roku pojawia się model „hummel” od którego później firma zyska swoją obecną nazwę. W 1964 roku Hummel podpisuje najdłuższą w historii (trwającą do dziś) umowę sponsorską z GWD Minden, natomiast w 1968 pierwszą umowę z klubem 2. Bundesligi MSV Dusiburg. Chociaż Hummel jest marką kojarzoną z piłką ręczną, w strojach jej produkcji grają również piłkarze nożni, siatkarze, koszykarze.

https://hummel.net

LVBET

LV BET Zakłady Bukmacherskie – to jeden z największych operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju. Firma wspierała już wcześniej Garbarnię w sezonie 2018/2019, kiedy to krakowski klub po 44. latach przerwy uzyskał awans na zaplecze Ekstraklasy. LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Wisłę Płock, Stal Mielec.

https://lvbet.pl

NOHO

NOHO INVESTMENT – spółka deweloperska powstała, by wytyczać nowe standardy. Tworzą ją ludzie z wieloletnim doświadczeniem w realizacji ponadprzeciętnych projektów deweloperskich, rozumiejący złożone potrzeby współczesnych nabywców. Celem Noho Investment jest tworzenie przestrzeni pozytywnie wpływających na jakość życia i relacje międzyludzkie. W przeciągu najbliższych trzech lat spółka planuje realizację kliku inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa.

https://nohoinvestment.com