Sponsorzy

Sponsorzy

Hummel International

Hummel – firma duńskiego pochodzenia zajmująca się produkcją odzieży i obuwia sportowego oraz akcesoriów sportowych. Firma powstała w 1923 w Hamburgu jako Messmer & Co. Jej założycielami byli Michael i Albert Ludwig Messmerowie[3]. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek korki piłkarskie – w 1927 roku pojawia się model „hummel” od którego później firma zyska swoją obecną nazwę. W 1964 roku Hummel podpisuje najdłuższą w historii (trwającą do dziś) umowę sponsorską z GWD Minden, natomiast w 1968 pierwszą umowę z klubem 2. Bundesligi MSV Dusiburg. Chociaż Hummel jest marką kojarzoną z piłką ręczną, w strojach jej produkcji grają również piłkarze nożni, siatkarze, koszykarze.

https://hummel.net

NOHO

NOHO INVESTMENT – spółka deweloperska powstała, by wytyczać nowe standardy. Tworzą ją ludzie z wieloletnim doświadczeniem w realizacji ponadprzeciętnych projektów deweloperskich, rozumiejący złożone potrzeby współczesnych nabywców. Celem Noho Investment jest tworzenie przestrzeni pozytywnie wpływających na jakość życia i relacje międzyludzkie. W przeciągu najbliższych trzech lat spółka planuje realizację kliku inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa.

ArtModul

ArtModul – specjalizuje się w produkcji domów modułowych, o konstrukcji szkieletowej. ArtModul to spółka, którą tworzą Łukasz Koziana, Wojciech Witek i Jacek Żmuda doświadczeni architekci i konstruktorzy. Spółka oferuje pełną obsługę oraz zaangażowanie w procesach inwestycyjnych. Celem nadrzędnym jest budownictwo ekologiczne oraz optymalizacja kosztów przy zachowaniu wysokiego standardu budynków. ArtModul nie szuka najtańszych rozwiązań, tylko takich które gwarantują poczucie przytulnego i bezpiecznego domu. Zespół profesjonalistów dba o detale i wizerunek, wspierając klientów na każdym etapie procesu, aż do jego zakończenia.

https://www.artmodul.pl/

Suntar

Suntar – zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem sieci okablowania strukturalnego, prowadzi sprzedaż i kompleksowe komputeryzacje firm oraz wykonuje usługi serwisowe sprzętu informatycznego zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

https://www.suntar.pl/