Sponsorzy

Sponsorzy

Hummel International

Hummel – firma duńskiego pochodzenia zajmująca się produkcją odzieży i obuwia sportowego oraz akcesoriów sportowych. Firma powstała w 1923 w Hamburgu jako Messmer & Co. Jej założycielami byli Michael i Albert Ludwig Messmerowie[3]. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek korki piłkarskie – w 1927 roku pojawia się model „hummel” od którego później firma zyska swoją obecną nazwę. W 1964 roku Hummel podpisuje najdłuższą w historii (trwającą do dziś) umowę sponsorską z GWD Minden, natomiast w 1968 pierwszą umowę z klubem 2. Bundesligi MSV Dusiburg. Chociaż Hummel jest marką kojarzoną z piłką ręczną, w strojach jej produkcji grają również piłkarze nożni, siatkarze, koszykarze.

https://hummel.net

NOHO

NOHO INVESTMENT – spółka deweloperska powstała, by wytyczać nowe standardy. Tworzą ją ludzie z wieloletnim doświadczeniem w realizacji ponadprzeciętnych projektów deweloperskich, rozumiejący złożone potrzeby współczesnych nabywców. Celem Noho Investment jest tworzenie przestrzeni pozytywnie wpływających na jakość życia i relacje międzyludzkie. W przeciągu najbliższych trzech lat spółka planuje realizację kilku inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa.

https://www.nohoinvestment.com/

KPFiG

Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego – zajmuje się księgowością, doradztwem podatkowym, przekształcaniem działalności w spółkę, obsługą firm, optymalizacją podatkową, a także pomocą w otwarciu biznesu. KPFiG w swoich działaniach kieruje się indywidualnym podejściem do klientów, zdając sobie sprawę, że każda działalność jest unikalna. Ponadto misją kancelarii jest zwiększenie efektywności, przekładając posiadaną wiedzę i doświadczenie na sukces firm klientów. Regulacje prawne są skomplikowane, lecz współpracując z KPFiG klienci mają pewność, że ich firmy działają zgodnie z aktualnymi przepisami.

https://kancelariakpfig.subscribemenow.com/

Barber Familia

Barber Familia – to męski salon fryzjerski zlokalizowany przy ul. Kalwaryjskiej 90 w Krakowie, a więc w niedalekim sąsiedztwie Garbarni Kraków. Barber Familia w swojej działalności stawia na atmosferę, dlatego w krakowskim salonie klienci znajdą pozytywną energię i będą mogli czuć się swobodnie. Wykwalifikowani pracownicy, dla których strzyżenie to pasja, zawsze indywidualnie podchodzą do każdego, dbając o komfort i zadowolenie. W Barber Familia klienci nie tylko znajdą pasję do fryzjerstwa męskiego, ale także do futbolu. W swoim portfolio Barber Familia może pochwalić się wieloma ekstremalnymi metamorfozami, nawiązującymi do najnowszych trendów.

https://www.barberfamilia.pl/

Complex Opatkowicka

Complex Opatkowicka – składa się z 4 nowoczesnych budynków o powierzchni 4500 m2, przeznaczonych do wynajmu powierzchni usługowo-biurowych. Budynki są wykonane z najlepszej jakości materiałów budowlanych i w najnowszej technologii budownictwa. Budynki usytuowane są w południowej części Krakowa, w doskonałej lokalizacji, w pobliżu ulicy Zakopiańskiej (25 m), węzła autostrady A4 (400 m), oraz w odległości 15 km autostradą od lotniska Kraków-Balice. Complex Opatkowicka koszty związane z wynajmem lokali ustala indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od czasu oraz przeznaczenia.

https://www.complexopatkowicka.pl/

ArtModul

ArtModul – specjalizuje się w produkcji domów modułowych, o konstrukcji szkieletowej. ArtModul to spółka, którą tworzą Łukasz Koziana, Wojciech Witek i Jacek Żmuda doświadczeni architekci i konstruktorzy. Spółka oferuje pełną obsługę oraz zaangażowanie w procesach inwestycyjnych. Celem nadrzędnym jest budownictwo ekologiczne oraz optymalizacja kosztów przy zachowaniu wysokiego standardu budynków. ArtModul nie szuka najtańszych rozwiązań, tylko takich, które gwarantują poczucie przytulnego i bezpiecznego domu. Zespół profesjonalistów dba o detale i wizerunek, wspierając klientów na każdym etapie procesu, aż do jego zakończenia.

https://www.artmodul.pl/

ArtModul

BOSS Cleaning  – to wyspecjalizowana marka grupy BOSS Protection Group, która tworzy dla swoich Klientów rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Firma opracowuje innowacyjne techniki sprzątania, aby móc pracować szybko oraz oszczędnie. BOSS Cleaning używa urządzeń i maszyn spełniających kryteria wydajności energetycznej, ochrony środowiska oraz zasad zrównoważonego rozwoju. Stosunki BOSS Cleaning z klientami potwierdzają partnerską i pełną wzajemnego zaufania współpracę.

https://bossprotectiongroup.pl/

Suntar

Suntar – zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem sieci okablowania strukturalnego, prowadzi sprzedaż i kompleksowe komputeryzacje firm oraz wykonuje usługi serwisowe sprzętu informatycznego zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

https://www.suntar.pl/