Druga drużyna

V: Przegrana z liderem na zakończenie sezonu

,

W ostatnim meczu tego sezonu Garbarnia II Kraków uległa liderowi rozgrywek – Niwie Nowa Wieś 1:3. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w 72. minucie spotkania zdobył Mateusz Grzybowski.

– Do meczu z Niwą pomimo pewnej sytuacji w tabeli i zapewnionego utrzymania w lidze podeszliśmy bardzo ambitnie i chcieliśmy sprawić niespodziankę, rywalizując z liderem. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji, ale na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:0. Drugą połowę Niwa zaczęła od gola w zasadzie w swojej pierwszej akcji, a później kontrolowała przebieg spotkania i zdobyła drugą bramkę. Przy wyniku 0:2 w końcu przejęliśmy inicjatywę, zagrażając kilka razy bramce przeciwnika. Było nas stać tylko na jednego gola. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry rywale wyprowadzili kontratak i zdobyli bramkę, która ustaliła wynik meczu. Sobotni rezultat sprawił, że Niwa wygrała rozgrywki V ligi, za co należą im się wielkie gratulacje – powiedział trener Damian Rębisz.

– Zakończony sezon nie należał do łatwych. W pierwszej rundzie borykaliśmy się z problemami kadrowymi i poza dobrym początkiem ciężko było nam o jakiekolwiek punkty. Przerwę zimową spędziliśmy na pozycji zagrożonej spadkiem. W zimie zdecydowanie poprawiła się liczebność kadry i po dobrym okresie przygotowawczym zanotowaliśmy świetny start. W kolejnych meczach pomimo tego, że rozgrywaliśmy naprawdę niezłe spotkania, nie mogliśmy sięgnąć po zwycięstwa. Pod koniec rundy zaczęliśmy punktować, co skończyło się utrzymaniem i zakończeniem rozgrywek na 10. miejscu w tabeli – podsumował sezon trener Garbarni II Kraków.

Garbarnia II Kraków – Niwa Nowa Wieś 1:3 (0:0)
Bramki: 72′ Grzybowski – 47′, 59′ Miłoń, 90+6′ Garlacz.
Żółte kartki: Kołton, Trojan, Hajduk, Nieckula – Mateja, Jaroś.
Czerwona kartka: Trojan (dwie żółte).

Garbarnia II: Bartusik – Łojek (55′ Seweryn), Sabat (80′ Malinowski), Wojtaszek, Nieckula, Wielecki (65′ Strzeboński), Grzybowski, Trojan, Kołton, Hajduk, Ciastoń (55′ Sarga).

Niwa Nowa Wieś: Drewniany – Holewa (80′ Stawowczyk), Jaroś, Kubeczko (90′ Rogala), Nycz, Chrapek (85′ Dudzic), Matejko, Piskorek (75′ Garlacz), Mateja, Miłoń, Jurczak.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe