Drużyny młodzieżowe

Weekendowy rozkład jazdy 09-11.11.2018

,

Czas płynie nieubłaganie, a za nami jedna z trzech części listopada. Na zewnątrz jesień zdecydowanie się zadomowiła, a wiele drużyn zakończyło już rozgrywki w tym roku. Juniorzy starsi i trampkarze Garbarni to dwie drużyny, które jako ostatnie powalczą o ligowe punkty w najbliższy weekend. Z kolei rocznik 2006 wybierze się na dwudniowy turniej do Nowej Rudy.

Pierwotnie mecz trampkarzy Garbarni Kraków z Orłem Piaski Wielkie miał odbyć się w sobotę na obiekcie Orła, jednak w ostatniej chwili doszło do zmiany lokalizacji, a także terminu spotkania. Ostatecznie mecz 14. kolejki zostanie rozegrany w piątek o godzinie 16:30 przy ul. Rydlówka 23. Podopieczni trenera Tomasza Liputa są liderem rozgrywek. Choć „Brązowi” mają pięć punktów przewagi nad drugą AP Kmita Zabierzów i są pewni pierwszego miejsca w grupie, to z pewnością w rywalizacji z zespołem z Piasków Wielkich będą interesowały ich tylko i wyłącznie trzy punkty. Ewentualne zwycięstwo „Młodych Lwów” w piątkowe popołudnie, pozwoliłoby im zakończyć rozgrywki z jedenastoma zwycięstwami i tylko jedną porażką na koncie.

W podróż do Nowego Targu udadzą się podopieczni trenera Stanisława Śliwy, by rywalizować z tamtejszym Podhalem. Trzeba przyznać, że niedzielny rywal Garbarni jest zespołem wyżej notowanym niż trzy poprzednie drużyny, z którymi w ostatnim czasie konfrontowali się „Brązowi”. Nowotarżanie plasują się na piątej pozycji, z dorobkiem 31. oczek, tym samym tracąc do liderującej Garbarni 5 punktów. W poprzedniej kolejce Podhale rozgromiło zamykającą tabelę Zatorzankę Zator 11:0.

Rocznik 2006 bardzo aktywnie spędzi najbliższy weekend. Już w piątek drużyna wyruszy do Nowej Rudy na turniej Estima Cup (trzy tygodnie temu w turnieju wziął udział rocznik 2007), gdzie w sobotę i niedziele rywalizować będą ze sobą zawodnicy w kategorii wiekowej U-13. Wśród uczestników będą takie drużyny jak: Cracovia Kraków, Górnik Zabrze, WKS Śląsk Wrocław, SEMP Warszawa, czy Odra Opole.


15. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych
Niedziela, 11. listopada 2018, godz. 10:00, Nowy Targ
NKP Podhale Nowy Targ – Garbarnia Kraków

14. kolejka Kraków 2005 C1 Trampkarz I LIGA GRUPA 2
Piątek, 9. listopada 2018, godz. 16:30, Kraków, ul. Rydlówka 23
Orzeł Piaski Wielkie – Garbarnia Kraków

Turniej Estima Cup U-13
Sobota – niedziela, 10-11. listopada 2018, Nowa Ruda
Garbarnia Kraków 2006

Rafał Stary

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe