Drużyny młodzieżowe

Turniej o Puchar Prezesa RKS Garbarnia Kraków

,

Kolejna edycja turnieju o Puchar Prezesa RKS Garbarnia Kraków odbędzie się już w niedzielę 16. czerwca 2019 roku na obiektach przy ul. Rydlówka 23. W tym roku w rozgrywkach udział weźmie osiem zespołów z rocznika 2010, a oprócz „Brązowych” do rywalizacji przystąpią takie drużyny jak: Cracovia, Tramwaj Kraków, czy Krakus Swoszowice.

Turniej ma na celu popularyzację i rozwój piłki nożnej wśród najmłodszych dzieci, a także zachęcić do aktywnego spędzania czasu wolnego. Piłkarskie zmagania rozpoczną się punktualnie o godzinie 9:00, a wszystko to poprzedni oficjalna prezentacja wszystkich zespołów. Turniej zostanie rozegrany na boisku z naturalną nawierzchnią, jednak w przypadku złych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozgrywek na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Obowiązujący system rozgrywek to gra „każdy z każdym”, a mecz trwał będzie 15 minut. Drużyny występować będą w składach 6+1, natomiast zmiany przeprowadzane będą hokejowo.

Każda drużyna otrzymuje puchar, dyplom oraz medale. Przyznawane będą także wyróżnienia indywidualne w kategoriach: Najlepszy Zawodnik, Bramkarz Turnieju oraz Król Strzelców.

Oto lista drużyn, która weźmie udział w rozgrywkach.

1. Akademia Kalwaria
2. TS Tramwaj
3. Prokocim Kraków
4. Krakus Swoszowice
5. Gwarek Wieliczka
6. Cracovia
7. Polonia Kraków
8. Garbarnia Kraków

Regulamin Turnieju o Puchar Prezesa RKS Garbarnia Kraków 2019
Harmonogram turnieju

Serdecznie zapraszamy do wsparcia młodych zawodników i licznego przybycia na Rydlówkę!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe