Drużyny młodzieżowe

Weekendowy rozkład jazdy 22. – 23.09.2018

,

W najbliższy weekend oprócz spotkania I drużyny Garbarni Kraków z Chojniczanką Chojnicę, w ramach 11. kolejki Fortuna 1 Liga, swoje mecze rozegrają także pozostałe zespoły „Brązowych”. Co więcej, we wszystkich spotkaniach gospodarzem będą „Lwy z Ludwinowa”!

Przedostatni weekend września rozpoczniemy od rywalizacji na szczeblu Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Drużyna prowadzona przez Stanisława Śliwę zmierzy się z Dunajcem Nowy Sącz. Garbarnia do tego starcia będzie przystępować jako wicelider, ze znakomitym bilansem bramkowym 20 – 1, z kolei goście to dziesiąta siła ligi. Z Rydlówki przeniesiemy się od razu na Stadion Miejski im. Henryka Reymana, gdzie pierwszy zespół Garbarni zmierzy się z Chojniczanką Chojnice.

Jeżeli ktoś myślał, że to koniec piłkarskich emocji w wykonaniu „Brązowych” to grubo się mylił. Niedziela będzie równie intensywna co sobota. Jako pierwsi do starcia przystąpią zawodnicy rezerw którzy zmierzą się z wiceliderem – TS Węgrzce. Faworytem mógłby wydawać się zespół gości, jednak obie drużyny prezentują zbliżony do siebie poziom, co ukazuje tabela, a różnica punktowa wynosi tylko trzy oczka. Dokończeniem weekendowych emocji będzie starcie w ramach 8. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, gdzie rywalem Garbarni będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Nasi zawodnicy po siedmiu ligowych starciach, z ośmioma punktami plasują się na szóstej pozycji, z kolei „Słoniki” do niedzielnego starcia będą przystępować jako wicelider.


8. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych

Sobota, 22. września 2018, godz. 11:00, ul. Rydlówka 23

Garbarnia Kraków – Dunajec Nowy Sącz

11. kolejka Fortuna 1 Liga

Sobota, 22. Września 2018, godz. 13:00, Stadion Miejski im. H. Reymana, ul. Reymonta 20

Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice

8. kolejka Klasy Okręgowej Grupy II

Niedziela, 23 września 2018 r, godz. 11:00, ul. Rydlówka 23

Garbarnia II Kraków – TS Węgrzce

8. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych – 1 liga

Niedziela, 23 września 2018, godz. 14:00, ul. Rydlówka 23

Garbarnia Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe