Druga liga wraca do Krakowa! Na początek Górnik Polkowice

,

Po środowym remisie na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań, pora aby „Brązowi” powrócili na własny stadion przy ul. Rydlówka 23. Już w niedzielę równo o 16:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w starciu z Górnikiem Polkowice.

Polkowiczanie w poprzedniej kolejce ulegli na własnym terenie przedostatniej w tabeli Legionovi Legionowo 1:2. Jedyna bramka dla gospodarzy  padła po samobójczym trafieniu Rafała Zembrowskiego. Niedzielni rywale Garbarni zajmują w tabeli dwunastą pozycję, z punktem przewagi nad „Młodymi Lwami”. Podopieczni trenera Łukasza Surmy muszą na pewno uważać na ofensywne zapędy Michała Bednarskiego, który z siedemnastoma trafieniami prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Garbarnia natomiast w środowym starciu z rezerwami Lecha Poznań wywalczyła niezwykle cenny punkt. Ozdobą spotkania we Wronkach był niewątpliwie gol zdobyty bezpośrednio z rzutu wolnego przez Bartłomieja Mruka. Wynik na 2:2 ustalił w samej końcówce spotkania Krzysztof Szewczyk.

W pierwszym meczu rozegranym w Polkowicach obie drużyny podzieliły się zdobyczą punktową. Prowadzenie Garbarni dał w 29. minucie Kamil Kuczak, a do wyrównania doprowadził w drugiej połowie Eryk Sobkow.

Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi już godzinie 16:00. Z niedzielnego starcia będzie prowadzona transmisja w systemie PPV. Mecz Garbarni z Górnikiem będzie można obejrzeć TUTAJ .