Druga drużyna

V: Na remis z Tempem Białka

,

W meczu 21. kolejki grupy zachodniej V Ligi Garbarnia II Kraków zremisowała 3:3 z Tempo Białka. Dwie bramki dla „Brązowych” zdobył Mateusz Grzybowski, natomiast jedno trafienie dołożył Kamil Trojan.

– Mierzyliśmy się z bardzo mocną drużyną i odczuwam spory niedosyt, ponieważ mecz powinniśmy zamknąć w pierwszej połowie i finalnie zdobyć 3 punkty. Zarówno przy prowadzeniu 2:0, jak i 3:1 mogliśmy podwyższyć rezultat, lecz przez niefrasobliwość pozwoliliśmy na zdobywanie bramek kontaktowych przez rywali. W drugiej części spotkania Tempo dominowało, zamykając nas długimi fragmentami we własnym polu karnym. Po golu na 3:3 mecz ponownie się otworzył i obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Szanujemy ten punkt, lecz największą wartością tego meczu jest fakt, że stać nas na walkę z czołowymi zespołami tej ligi, co pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość – powiedział trener Damian Rębisz.

W kolejnym meczu rezerwy Garbarni Kraków zmierzą się na wyjeździe z MKS Trzebina. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 kwietnia o godzinie 11:00.

Garbarnia II Kraków – Tempo Białka 3:3 (3:2)
Bramki: 5′, 15′ Grzybowski, 32′ Trojan – 25′ Trojan (sam.), 40′, 72′ Kamiński.
Żółte kartki: Gruca, Kamiński, Sydorchuk, Zgierski.

Garbarnia II: Maciantowicz – Sabat, Kutrzeba, Wielecki (60′ Ciastoń), Grzybowski, Sarga (55′ Górczak), Seweryn (89′ Masełko), Trojan (45′ Strzeboński), Kołton, Mielec, Usachov.

Tempo: Wałach – Marek, Jeziorski, Gruca (22′ Sydorchuk), Wacławik (76′ Zgierski), Piekarczyk (57′ Janeczek), Puzik, Palarczyk, Jaszczak (82′ Basiura), Lipa (36′ Garb), Kamiński.

fot. sucha24.pl
video: Tempo Białka

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe