Druga drużyna

V: Remis z Błękitnymi Modlnica

,

W meczu 1. kolejki grupy zachodniej V ligi rezerwy Garbarni Kraków zremisowały 1:1 z Błękitnymi Modlnica. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w 54. minucie spotkania zdobył Mateusz Ząbczyk.

Pierwszy mecz był pewnego rodzaju niewiadomą, bowiem w naszych szeregach w przerwie letniej doszło do kilku zmian. Na początku meczu przeciwnik oszukał nas w bardzo prosty sposób i zdobył bramkę po wrzucie z autu. Po bramce Błękitni cofnęli się na własną połowę i zmusili nas do gry atakiem pozycyjnym. Nasza gra z każdą minutą była coraz lepsza, czego efektem było trafienie na początku drugiej części gry, które dało nam wyrównanie. W ostatnich minutach rywale stwarzali zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry, a my również mieliśmy swoje szanse, lecz brakowało nam tego dnia skuteczności – powiedział trener Damian Rębisz.

Kolejny ligowy pojedynek druga drużyna Garbarni rozegra w sobotę 20 sierpnia o godzinie 16:00. Rywalem „Brązowych” będą Zjednoczeni Branice, a spotkanie odbędzie się na wyjeździe.

Garbarnia II Kraków – Błękitni Modlnica 1:1 (0:1)
Bramki: 54′ Ząbczyk – 5′ M. Kawa.
Żółte kartki: Usachov, M. Kawa, T. Kawa, Pyzioł.

Garbarnia II: Łacina – Krasny, Strzeboński, Kolendowski, Dzierżak (15′ Kmiecik), Grzybowski (87′ Pytko), Ząbczyk (82′ Jarosz), Malinowski (74′ Hajduk), Sarga (42′ Ciastoń), Mielec, Wojtaszek.

Błękitni: Flak – Kuciel, Kotarba (58′ Usachov), Łyp (87′ Skwarczeński), Arian (58′ Katarzyński), Pyzioł, T. Kawa (85′ Lisewski), Kwinta (85′ Czarnik), M. Kawa, Krzysiak, Janowski.