Druga drużyna

V: W niedzielę inauguracja sezonu drugiej drużyny Garbarni

,

W najbliższy weekend druga drużyna Garbarni Kraków zainauguruje rozgrywki V ligi. W pierwszym meczu podopieczni trenera Damiana Rębisza zmierzą się z Błękitnymi Modlnica, a spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 14 sierpnia o godzinie 12:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ryldówka 23. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem drugiej drużyny na nadchodzący sezon.

Kolejka 1 – 14 sierpnia
Garbarnia II Kraków – Błękitni Modlnica, godz. 12:30

Kolejka 2 – 20-21 sierpnia
Zjednoczeni Branice (Kraków) – Garbarnia II Kraków

Kolejka 3 – 24 sierpnia
Garbarnia II Kraków – Spójnia Osiek-Zimnodół

Kolejka 4 – 27-28 sierpnia
Orlęta Rudawa – Garbarnia II Kraków

Kolejka 5 – 3-4 września
Garbarnia II Kraków – KS Chełmek

Kolejka 6 – 10-11 września
Tempo Białka – Garbarnia II Kraków

Kolejka 7 – 17-18 września
Garbarnia II Kraków – MKS Trzebinia

Kolejka 8 – 24-25 września
Jutrzenka Giebułtów – Garbarnia II Kraków

Kolejka 9 – 1-2 października
Garbarnia II Kraków – Pcimianka Pcim

Kolejka 10 – 8-9 października
Sokół Kocmyrzów Baranówka – Garbarnia II Kraków

Kolejka 11 – 15-16 października
Garbarnia II Kraków – —

Kolejka 12 – 22-23 października
Garbarnia II Kraków – Clepardia Kraków

Kolejka 13 – 29-30 października
Wiślanka Grabie – Garbarnia II Kraków

Kolejka 14 – 5-6 listopada
Garbarnia II Kraków – Karpaty Siepraw

Kolejka 15 – 12-13 listopada
Niwa Nowa Wieś – Garbarnia II Kraków

Kolejka 16
Błękitni Modlnica – Garbarnia II Kraków

Kolejka 17
Garbarnia II Kraków – Zjednoczeni Branice (Kraków)

Kolejka 18
Spójnia Osiek-Zimnodół – Garbarnia II Kraków

Kolejka 19
Garbarnia II Kraków – Orlęta Rudawa

Kolejka 20
KS Chełmek – Garbarnia II Kraków

Kolejka 21
Garbarnia II Kraków – Tempo Białka

Kolejka 22
MKS Trzebinia – Garbarnia II Kraków

Kolejka 23
Garbarnia II Kraków – Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 24
Pcimianka Pcim – Garbarnia II Kraków

Kolejka 25
Garbarnia II Kraków – Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 26
— – Garbarnia II Kraków

Kolejka 27
Clepardia Kraków – Garbarnia II Kraków

Kolejka 28
Garbarnia II Kraków – Wiślanka Grabie

Kolejka 29
Karpaty Siepraw – Garbarnia II Kraków

Kolejka 30
Garbarnia II Kraków – Niwa Nowa Wieś

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe

Drużyny młodzieżowe8 miesięcy temu

U-19: Sezon zakończony na drugim miejscu

Juniorzy starsi Garbarni zakończyli rozgrywki w lidze A1 Junior Małopolska. Podopieczni trenera Stanisława Śliwy w trzydziestu meczach zgromadzili 65 punktów,...

Drużyny młodzieżowe8 miesięcy temu

U-17: Zwycięskie zakończenie sezonu

W ostatnim meczu w tym sezonie podopieczni trenera Roberta Włodarza pokonali Limanovię Liamanowa 2:0. Na listę strzelców wpisali się Wojciech...

Drużyny młodzieżowe8 miesięcy temu

Gratulacje z okazji awansu do CLJ U-15

Zarząd Robotniczego Klubu Sportowego Garbarnia składa gratulacje sztabowi szkoleniowemu, zawodnikom oraz ich rodzicom i opiekunom z okazji awansu drużyny Garbarni...

Drużyny młodzieżowe9 miesięcy temu

Mecze testowe do drużyn U-19, U-17, U-15, U-14

Garbarnia Kraków organizuje mecze testowe dla zawodników, którzy chcieliby dołączyć do młodzieżowych zespołów „Brązowych”. Rywalizować w nich będą zawodnicy ubiegający...

Drużyny młodzieżowe9 miesięcy temu

U-17: Dwa zwycięstwa i porażka „Brązowych”

Podopieczni trenera Roberta Włodarza w ciągu siedmiu dni rozegrali trzy ligowe pojedynki. „Brązowi” pokonali 4:1 Podhale Nowy Targ, 4:2 Unię...

Drużyny młodzieżowe9 miesięcy temu

U-17: Sześć bramek „Brązowych”

Podopieczni trenera Roberta Włodarza kontynuują zwycięską passę. „Brązowi” w 11. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych pokonali Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 6:1....