Druga drużyna

IV: Emocje do ostatnich sekund

,

W meczu 30. kolejki grupy zachodniej małopolskiej JAKO IV ligi Garbarnia II Kraków pokonała Tempo Białka 5:4. Dwie bramki dla „Brązowych” zdobył Mateusz Grzybowski, natomist po jednym trafieniu zanotowali Kamil Kowalczyk, Szymon Gołąb i Piotr Sabat.

– Po dwóch słabszych spotkaniach bardzo liczyliśmy na przełamanie. Od początku meczu nasza gra wyglądała nieźle, w zasadzie co chwilę zagrażaliśmy bramce przeciwnika. Po remisowej pierwszej połowie na drugie 45 minut wyszliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani i szybko zdobyliśmy trzy bramki. Kiedy wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą, a trzy punkty zasilą nasze konto, przeciwnik w krótkim odstępie czasu zdobył trzy bramki i wyrównał stan meczu. Na szczęście moi zawodnicy po raz kolejny pokazali charakter i w ostatnich minutach przechylili szale zwycięstwa na korzyść Garbarni za co należą im się wielkie brawa – powiedział trener Damian Rębisz.

W najbliższy weekend podopieczni trenera Damiana Rębisza będą pauzować, z uwagi na wycofanie się z rozgrywek TS Węgrzce. W kolejnym pojedynku zmierzą się z Jutrzenką Giebułtów.

Garbarnia II Kraków – Tempo Białka 5:4 (1:1)
Bramki: 10′ Kowalczyk, 52′ Gołąb, 54′, 60′ Grzybowski, 90+3′ Sabat – 13′, 85′, 90+5 Hutyria, 83′ Gruca.
Sędzia: Wojciech Potańczyk (Kraków).
Żółte kartki: Mielec, Gołąb – Groń, Palarczyk, Mentel, Basiura.

Garbarnia II: Świerczyński – Gruszkowski, Trojan, Mielec (65′ Niedzielski), Derenda – Dzierżak, Kowalczyk, Gołąb (85′ Sabat) – Sutor, Kołton (41′ Ciuruś, 70′ Malinowski), Grzybowski (88′ Strzeboński).

Tempo: Wałach (28 Nowak) – Mentel, Gruca, Groń, Talaga, Piekarczyk, Kamiński (46′ Wacławik), Kalicki (46′ Basiura), Puzik, Janeczek (46′ Palarczyk), Hutyria.

fot. Łukasz Wyrwik

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe