Druga drużyna

IV: Zwycięstwo w samej końcówce

,

W meczu 24. kolejki grupy zachodniej JAKO IV ligi Garbarnia II Kraków pokonała MKS Trzebinia 3:2. Bramki na wagę trzech punktów dla „Brązowych” zdobyli: Kacper Ciuruś, Kamil Kowalczyk oraz Kacper Nieckula.

– W pierwszej części spotkania skutecznie realizowaliśmy nakreślony plan, czego efektem była zdobyta bramka i prowadzenie 1:0. Po przerwie dały znać o sobie problemy zdrowotne, z jakimi zmagaliśmy się w drużynie w trakcie tygodnia. Wobec tego inicjatywę przejęła drużyna z Trzebini, która częściej atakowała i zasłużenie zdobyła dwie bramki. Dokonaliśmy kilku korekt w składzie i rezerwowi sprawili, że mecz się wyrównał, a w końcówce dzięki ambitnej postawie przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Oprócz tego, że zainkasowaliśmy trzy punkty cieszy mnie szczególnie fakt, że zawodnicy wchodzący z ławki rezerwowych podnoszą jakość naszej gry oraz potrafią bezpośrednio wpłynąć na wynik meczu – powiedział trener Damian Rębisz.

Kolejny pojedynek „Brązowi” rozegrają 30 kwietnia. W sobotę o godzinie 16:00 zmierzą się na wyjeździe z Klubem Sportowym Chełmek.

Garbarnia II Kraków – MKS Trzebinia 3:2 (1:0)
Bramki: 30′ Ciuruś, 89′ Kowalczyk, 90′ Nieckula – 60′ Węgorek, 70′ Kowalik.
Żółte kartki: Derenda, Kołton, Strzeboński – Barczyk, Węgorek, Kowalik.

Garbarnia II: Bartusik – Dzierżak (70′ Sabat), Niedzielski (70′ Malinowski), Kowalczyk, Grzybowski, Gruszkowski (44′ Strzeboński), Ciuruś (85′ Nieckula), Derenda, Trojan, Kołton, Mielec.

MKS Trzebinia: Wróbel – Kalinowski, Szczurek (75′ Kurek), Kowalik, Barczyk, Gałka (75′ Garlacz), Sochacki (28′ Węgorek), Górka, Martyniak, Grzyb, Zybiński.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe