Druga drużyna

IV: Zwycięstwo z Unią Oświęcim

,

W meczu 22. kolejki grupa zachodniej JAKO IV ligi podopieczni trenera Damiana Rębisza pokonali Unię Oświęcim 3:0. Na listę strzelców wpisali się Kacper Ciuruś, Kamil Trojan i Jakub Sutor.

– W sobotnim pojedynku z Unią Oświęcim byliśmy przede wszystkim skuteczni. Zaskoczyliśmy rywali naszą agresywną grą, bo tak naprawdę zanim weszli w mecz to my już zdobyliśmy dwie bramki. W kolejnych minutach dzielnie odpieraliśmy ataki przeciwnika i do przerwy utrzymaliśmy korzystny wynik. W szatni wprowadziliśmy delikatne korekty i w drugiej odsłonie meczu gra była nieco spokojniejsza. Cały czas dążyliśmy do podwyższenia prowadzenia, a bramka zdobyta w 81. minucie była efektem naszej konsekwencji – powiedział trener Damian Rębisz.

W kolejnym spotkaniu Garbarnia II Kraków zmierzy się na wyjeździe ze Słomniczanką Słomniki. Pojedynek odbędzie się w sobotę 16 kwietnia o godzinie 17:00.

Garbarnia II Kraków – Unia Oświęcim 3:0 (2:0)
Bramki: 8′ Ciuruś, 21′ Trojan, 81′ Sutor.
Żółte kartki: Grzybowski, Dzierżak, Bartusik, Kowalczyk – Antkiewicz, Babiuch.

Garbarnia II: Bartusik – Dzierżak (86′ Strzeboński), Kolendowski (90′ Malinowski), Gołąb, Kowalczyk, Grzybowski (74′ Sarga), Ciuruś (60′ Sutor), Derenda, Trojan, Kołton (89′ Kołton), Mielec.

Unia: Kucz – Szcząber, K. Szewczyk, Antkiewicz (73′ Rzeszutko), Babiuch, Dziedzic (87′ Kateusz), Pacyga, Ryszka, Nowak (70′ Snadny), Lewandowski (55′ M. Szewczyk), Czapla (87′ Pawela).

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe