Druga drużyna

IV: Wiślanie lepsi o dwie bramki

,

W meczu 15. kolejki Keeza IV ligi rezerwy Garbarni uległy Wiślanom Jaśkowice 1:3. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w 10. minucie spotkania zdobył Kamil Kowalczyk.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy w 10. minucie objęli prowadzenie. Wówczas rzut karny na bramkę zamenił Kamil Kowalczyk. Dziewięć minut później z wyrównującego trafienia cieszyli się przyjezdni, kiedy to Monsuru Adisa skuteczenie zamienił „jedenastkę” na bramkę. W 36. minucie czerwoną kartką ukarany został Bartosz Kieliszek i od tego momentu krakowianie musieli radzić sobie grając w osłabieniu. Tuż przed zakończeniem pierwszej części meczu podopieczni trenera Łukasza Skrzyńskiego objęli prowadzenie za sprawą trafienia Kamila Gałki.  Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania goście cieszyli się z trzeciego trafienia, które ustaliło wynik meczu. Jego autorem był Sebastian Głaz.

Drugi zespół Garbarni w najbliższej ligowej potyczce zmierzy się na wyjeździe z Orłem Ryczów. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 30 października o godzinie 13:00.

Garbarnia II Kraków – Wiślanie Jaśkowice 1:3 (1:2)
Bramki: 10′ Kowalczyk – 19′ Adisa, 45′ Gałka, 48′ Głaz
Czerwona kartka: Kieliszek

Garbarnia II: Kieliszek – Surma, Sabat, Kolendowski (62′ Solecki), Kowalczyk, Kuczera (58′ Trojan), Ząbczyk (62′ Kołton), N. Zalejski (81′ Paczka), Supel (36′ Świerczyński), Malik, Kowalski.

Wiślanie: Ropek – Gałka, Żaba, Lewiński, Morawski, Głaz, Gogola (62′ Źródlewski), Adisa, Czarnecki, Seweryn (72′ Wolak), Dynarek.