Drużyny młodzieżowe

Młode Lwiątka, czyli zajęcia dla przedszkolaków

,

W trosce o najmłodszych, Garbarnia Kraków startuje z nowymi zajęciami. Młode Lwiątka to projekt skierowany do przedszkolaków, urodzonych w latach 2016-2017, którzy pragną rozpocząć przygodę z piłką nożną. Już w tak młodym wieku młodzi adepci futbolu mogą występować w brązowo-białych barwach!

– Są to zajęcia skierowane do 4 i 5-latków, podczas których młodzi miłośnicy futbolu biorą udział w ogólnorozwojowych treningach z elementami piłki nożnej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, a przede wszystkim aktywnie spędzają czas wypełniony dobrą zabawą w gronie rówieśników. Inicjatywa ta pozwala zebrać grupę dzieci, zidentyfikować ich z Klubem i zapewnić ciągłość szkolenia poprzez płynne przejście w struktury Akademii – mówi odpowiedzialny za projekt Mateusz Ząbczyk.

W celu dołączenia do grupy naborowej prosimy o kontakt z trenerem Mateuszem Ząbczykiem pod numerem telefonu: 515353989. Młode Lwiątka to nie jedyny projekt zmieniającej się Akademii Piłkarskiej Garbarni Kraków. Dołącz do nas i sprawdź sam!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe