Druga drużyna

IV: Remis z Sokołem Kocmyrzów

,

W meczu 11. kolejki Keeza IV ligi druga drużyna Garbarni zremisowała 2:2 z Sokołem Kocmyrzów. Bramki dla „Brązowych” zdobyli Mateusz Ząbczyk oraz Norbert Zalejski.

Sobotni pojedynek bardzo dobrze rozpoczęła Garbarnia, która już w 11. minucie objęła prowadzenia, gdy na listę strzelców wpisał się Mateusz Ząbczyk. Goście odpowiedzieli dziewięć minut później trafieniem Marka Osei Assinora. W 25. minucie krakowianie cieszyli się z drugiej bramki, a jej autorem był Norbert Zalejski. Zawodnicy Sokoła do wyrównania doprowadzili dziesięć minut później i tym samym ustalili rezultat spotkania.

W kolejnym pojedynku druga drużyna Garbarni zmierzy się z Tempem Biała. Spotkanie odbędzie na wyjeździe 3 października o godzinie 15:00.

Garbarnia II Kraków – Sokół Kocmyrzów 2:2 (2:2)
Bramki: 11′ Ząbczyk, 25′ N. Zalejski – 20′ Osei Assinor, 35′ Stepankov
Żółte kartki: Paczka, Kowalski, Bentkowski, Ząbczyk – Osei Assinor

Garbarnia II: Kieliszek – Surma, Kardas (46′ Bentkowski), Paczka (46′ Malik), Kołton, Ząbczyk, N. Zalejski (82′ D. Zalejski), Supel, Solecki, Mielec (86′ Trojan), Kowalski.

Sokół: Sendorek – Pasionek, Osei Assinor, Orłowski, Filo (55′ Bandura), Brak (46′ Guja), Stepankov (61′ Hałat), Targosz, Romuzga (70′ Frolov), Cholewa, Podyma.