Druga drużyna

IV: Przegrywamy z Unią Oświęcim

,

W spotkaniu 5. kolejki  Keeza IV ligi małopolskiej druga drużyna Garbarni Kraków uległa na wyjeździe Unii Oświęcim 0:3.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 30. minucie spotkania, gdy na listę strzelców wpisał się Rafał Nowak. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej części meczu Unia prowadziła już 2:0. Wówczas Michał Szewczyk pokonał Bartosza Kieliszka. Na pięć minut przed końcem spotkania, po samobójczym trafieniu wynik spotkania został ustalony.

Kolejny ligowy pojedynek „Brązowi” rozegrają w najbliższa środę o godzinie 17:00. Przy ul. Rydlówka 23 podejmą Słomniczankę Słomniki.

Unia Oświęcim – Garbarnia II Kraków 3:0 (1:0)
Bramki: 30′ Nowak, 48′ M. Szewczyk, 85′ Ząbczyk (sam.)
Żółte kartki: Ryszka, Czarnik – Surma, N. Zalejski

Unia: Adamski – K. Szewczyk, Antkiewicz, Babiuch, Dziedzic, M. Szewczyk, Pacyga (80′ Rzeszutko), Ryszka, Nowak (86′ Steń), Czarnik, Lewandowski.

Garbarnia II: Kieliszek – Surma, Strzeboński (55′ Kolendowski), Mielec, Kowalski, Sabat (79′ Dzierżak), Janik, N. Zalejski (85′ Sarga), D. Zalejski, Supel (55′ Paczka), Ząbczyk.