Druga drużyna

IV: Podział punktów na inaugurację

,

W meczu 1. kolejki grupy zachodniej Keeza IV ligi druga drużyna Garbarni Kraków zremisowała 1:1 z LKS-em Jawiszowice. Bramkę dla „Brązowych” w 7. minucie zdobył Dawid Malik.

W zespole „Brązowych” wystąpiło kilku zawodników z pierwszej drużyny. Od pierwszej minuty zagrali: Mateusz Surma, Bartłomiej Niedzielski, Donatas Nakrošius, Dawid Malik i Mateusz Grzybowski, natomiast po przerwie na murawie zameldował się Jakub Kuczera.

W kolejnym spotkaniu druga drużyna Garbarni zmierzy się z Wieczystą Kraków. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia o godzinie 17:00 i zostanie rozegrane na Stadionie przy ul. Rydlówka 23. Szczegółowe informacje dotyczące wstępu na ten mecz pojawią się w kolejnym komunikacie.

LKS Jawiszowice – Garbarnia II Kraków 1:1 (0:1)
Bramki: 66′ Ściślak – 7′ Malik
Żółte kartki: Frączek, Pitry, Hałat, Senkowski, Herman- Świerczyński, Kołton, Kuczera, Kowalski.
Czerwona kartka: Hałat (dwie żółte)

LKS Jawiszowice: E. Płonka – Radomski, M. Płonka, D. Płonka, Hałat, Herman (79′ Gibas), Senkowski (85′ Wawak), Kocemba, Pitry, Sitko, Frączek (46′ Ściślak).

Garbarnia II Kraków: Świerczyński – Surma (85′ Stokłosa), Niedzielski, Nakrošius (66′ Sabat), Kowalski (85′ Mielec), Supel, N. Zalejski (70′ Bogusławski), D. Zalejski, Malik, Kołton, Grzybowski (46′ Kuczera).