Drużyny młodzieżowe

U-15: Zwycięstwo z Termalicą zapewnia udział w barażach

,

We wtorkowy wieczór Garbarnia U-15 w meczu wyjazdowym pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 4:0 i tym samym zapewniła sobie udział w barażach o Centralną Ligę Trampkarzy. Na listę strzelców wpisali się: Wojciech Pliszka, Oliwier Skoczeń, Maciej Kasia i Adam Kubiena. 

Drużyna przygotowywana przez trenerów Tomasza Liputa i Łukasza Konefała w dwumeczu barażowym zmierzy się ze Stalą Rzeszów, która zwyciężyła w rozgrywkach w swoim województwie. Rzeszowianie w 14. meczach odnieśli 14. zwycięstw, w których zdobyli 75 bramek, nie tracąc ani jednej. Pierwszy mecz odbędzie się w sobotę 26 czerwca o godzinie 12:00  w Krakowie, z kolei rewanżowe spotkanie będzie miało miejsce w Rzeszowie w środę 30 czerwca o godzinie 15:00.

– Cieszę się z rezultatu końcowego, jaki osiągnęliśmy. Cały czas powtarzaliśmy sobie w szatni, że walczymy o najwyższe cele i ten cel w postaci pierwszego miejsca w lidze został zrealizowany. Cieszę się, że mogłem pracować z ludźmi, którzy są bardzo chętni do pracy, realizowania założeń na dany mecz. Przygotowywaliśmy się stricte pod danego przeciwnika, preferowany styl gry. Jestem dumny z pracy zespołu i zadowolony z tego, że w większości udało się realizować to, o czym rozmawialiśmy przed każdym meczem. Do końcowego zwycięstwa w lidze dążyliśmy małymi krokami, skupieni na każdym kolejnym spotkaniu – powiedział trenera Tomasz Liput.

– Liczby Stali Rzeszów w tej rundzie robią  ogromne wrażenie. Nastawiamy się na bardzo ciężki dwumecz, lecz z trenerem Łukaszem robimy wszystko, aby przygotować drużynę jak najlepiej do barażowej rywalizacji – zakończył opiekun „Brązowych”.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Garbarnia Kraków 0:4 
Bramki: 25′ Pliszka, 28′ Skoczeń, 37′ Kasia, 38′ Kubiena

Termalica: Misiaszek – Kr. Piątek, Ka. Piątek, Kaczówka, Schenk, Jonak, Morąg, Hołda, Głowacki, Grabka, Siedlik

Garbarnia: Buczyński – Sikora, Staśko, Podkowa, Blacha, Korban, Pliszka, Skoczeń, Słota, Kasia, Kubiena

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe