Drużyny młodzieżowe

Dni Otwarte za nami

,

22 oraz 24 czerwca na obiektach Garbarni Kraków odbyły się Dni Otwarte, w których udział wzięli chłopcy zainteresowani grą w młodzieżowych drużynach „Brązowych”. 

We wtorek miały miejsce treningi w rocznikach 2009, 2010, 2011, natomiast dwa dni później swoje umiejętności pod okiem trenerów mogli sprawdzić zawodnicy urodzeni w latach 2012-2017.

 

– Dni Otwarte Garbarni to inicjatywa skierowana do wszystkich chętnych chłopców urodzonych w latach 2009-2017. Naszym głównym celem było przypomnienie społeczności, że taki klub jak Garbarnia funkcjonuje, ma bogatą historię, a przede wszystkim posiada bardzo dobre warunki, by chłopcy mogli się tutaj rozwijać. Otwarte treningi były podzielone na dwa dni i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, ponieważ wzięło w nich udział kilkudziesięciu chłopców spoza klubu. Nie tylko z Krakowa, ale także z okolic. Wielu z nich zaprezentowało się bardzo dobrze, więc mamy nadzieję, że na dłużej zagoszczą w naszych szeregach. Mamy również nadzieję, że ten projekt będzie odbywał się cyklicznie z roku na rok. Ponadto dodatkowe treningi dla chętnych, którzy chcieliby dołączyć do Garbarni będą trwały przez całe wakacje, więc wszystkich serdecznie zapraszamy – powiedział koordynator Dni Otwartych Mateusz Ząbczyk.

W czwartek odbyły się trzy mecze testowe do drużyn prowadzonych przez trenerów: Stanisława Śliwę, Tomasza Liputa i Łukasza Konefała, podczas których zgłoszeni zawodnicy mogli sprawdzić się na tle graczy Garbarni.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe