Drużyny młodzieżowe

U-8: Jubileuszowy turniej za nami

,

W niedzielne popołudnie odbył się kolejny turniej z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Do rywalizacji przystąpiły drużyny w kategorii wiekowej U-8.  Jednocześnie były to ostatnie czerwcowe rozgrywki w ramach obchodów setnych urodzin klubu.

O godzinie 16:00 na czterech boiskach zlokalizowanych na Stadionie Garbarni rozpoczęły się pierwsze mecze, które trwały po 15 minut. Każda drużyna rozegrała po siedem spotkań. W niedzielne popołudnie wraz z dwoma drużynami „Brązowych” rywalizowały: Kolejarz Prokocim, Kabel Kraków, Bieżanowianka Kraków, Akademia Piłkarska Wieliczka, Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów oraz Tramwaj Kraków.

W to upalne popołudnie nie brakowało sportowych emocji i pięknych bramek. Na zakończenie sportowych zmagań każda z drużyn otrzymała puchar, medale oraz nagrody.

Kierujemy podziękowania dla Miasta Kraków, jako współorganizatora Cyklu Turniejów z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Ponadto dziękujemy za obecność naszym patronom medialnym: TVP3 Kraków, Radio Kraków, LoveKraków.pl, Dziennik Polski.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe