Drużyny młodzieżowe

U-11: Pogoń Kraków zwycięża w jubileuszowym turnieju

,

W niedzielne popołudnie odbył się kolejny Turniej z jubileuszowego Cyklu, a udział w nim wzięły drużyny w kategorii wiekowej U-11, czyli chłopcy urodzeni w 2010 roku, bądź później. Zwycięstwo odniosła drużyna Pogoni Kraków, drugie miejsce zajęła Garbarnia Kraków, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się zespół Dalinu Myślenice.

Sportowe zmagania toczyły się na Stadionie Garbarni na dwóch boiskach równocześnie, a rywalizacja odbywała się w systemie każdy z każdym. Wobec tego drużyny rozegrały po siedem spotkań, które trwały po 15 minut. Wśród klubów, które pojawiły się w niedzielne popołudnie w Krakowie oprócz Garbarni Kraków w tym roku swoje setne urodziny świętują: Prądniczanka Kraków i Dalin Myślenice.

Końcowa klasyfikacja:

1. Pogoń Kraków
2. Garbarnia Kraków
3. Dalin Myślenice
4. Radziszowianka Radziszów
5. Milenium Skawina
6. Prądniczanka Kraków
7. Krakus Swoszowice
8. Tramwaj Kraków

Po zakończonym turnieju nastąpiła uroczysta dekoracja. Każda drużyna oprócz pucharu oraz dyplomu otrzymała nagrody, a każdy uczestnik jubileuszowe medale. Ponadto przyznano indywidualne nagrody. Królem strzelców turnieju został zawodnik Garbarni – Jakub Jędrszczyk, najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano – Franciszka Kozaneckiego z Radziszowianki, natomiast statuetka dla najlepszego bramkarza powędrowała do reprezentującego barwy Krakusa Swoszowice Miłosza Czopa.

 

Kierujemy podziękowania dla Miasta Kraków, jako współorganizatora Cyklu Turniejów z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Ponadto dziękujemy za obecność naszym patronom medialnym: TVP3 Kraków, Radio Kraków, LoveKraków.pl, Dziennik Polski, a także firmie Sporttiw, która ufundowała nagrody dla zawodników wyróżnionych indywidualnie.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe