Druga drużyna

IV: Bez punktów w Chełmku

,

W meczu 13. kolejki grupy zachodniej małopolskiej czwartej ligi rezerwy Garbarni Kraków przegrały z Klubem Sportowym Chełmek 1:3. Jedyną bramkę dla „Brązowych” zdobył Marcin Kołton.

Gospodarze bardzo szybko, bo już w szóstej minucie spotkania objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Dawid Nagi, który w drugiej połowie również pokonał Mikołaja Wilczka, zapisując na swoim koncie dublet. Na pięć minut przed przerwą bramkę dla KS Chełmek zdobył Krystian Blocch.

Podopieczni trenera Stanisława Śliwy odpowiedzieli w 65. minucie meczu za sprawą trafienia Marcina Kołtona, lecz to wszystko na co tego dnia było stać „Garbarzy”.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej rezerwy Garbarni zmierzą się na wyjeździe z LKS-em Śledziejowice. Spotkanie odbędzie się 7 listopada o godzinie 13:30.

KS Chełmek – Garbarnia II Kraków 3:1 (2:0)
Bramki: 6′, 63′ Nagi, 40′ Bloch – 65′ Kołton
Żółte kartki: Wykręt, Hankus, Przewoźnik – D. Zalejski

KS Chełmek: Przewoźnik – Elias Juan, Łaski (90′ Pędrys), Nagi, Bloch, Wykręt (46′ Kustra), Stankiewicz (76′ Kukiełka), Sidor, Majka (81′ Nędza), Kantek, Hankus (61′ Kaleta).

Garbarnia II: Wilczek – Wąsik, Kolendowski, Mielec, Baranik, Zięba, Korczak (46′ Burkowicz), Kołton, Paczka (46′ Kowalczyk), D. Zalejski (82′ N. Zalejski), Sarga (73′ Bzdyl).