Drużyny młodzieżowe

U-17: Bolesna lekcja w Nowym Sączu

,

W 12. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Roberta Włodarza przegrali na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:6. Jedyną bramkę dla „Brązowych” zdobył Michał Pytko.

W sobotnim pojedynku drużyna U-17 mierzyła się z liderem tabeli, który przed tym spotkaniem zgromadził na swoim koncie 28 punktów. To o sześć więcej od Garbarni, która w pierwszym meczu z nowosądeczanami musiała uznać wyższość rywala, ulegając w Krakowie jedną bramką. Dla „Brązowych” w 25. minucie bramkę zdobył Michał Pytko, natomiast po stronie gospodarzy hat-trickiem popisał się Arkadiusz Orzeł, dublet zapisał Maciej Proszek, a jedną bramkę dołożył Arkadiusz Ziemnik.

W 13. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Roberta Włodarza podejmą Puszczę Niepołomice. Rywalizację zaplanowano na sobotę 31 października na godzinę 13:00.

Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków 6:1 (2:1)
Bramki:
9′ Ziemnik, 19′, 56′, 68′ Orzeł, 80′, 89′ Proszek – Pytko
Żółta kartka:
Krasny

Sandecja: Duda – Michałczak, Kuc, Ziemnik, Orzeł, Jarzębiak, Jaworski, Koszyk, Kubiela, Palacz, Talar.

Garbarnia: S. Wojtaszek – Froncisz (75′ Stępień), Janczur (61′ Baliński), Kmiecik, Krasny (46′ Kaczmarczyk), Łojek (70′ Dąbrowski), Maj, Nieckula, Pytko (56′ Szumiec), Wilk, M. Wojtaszek (72′ Matuszak).

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe