Druga drużyna

IV: Wygrana z Węgrzcanką

,

Druga drużyna Garbarni pokonała w meczu wyjazdowym Węgrzcankę Węgrzce Wielkie 2:0. Bramki dla „Brązowych zdobyli Kamil Kowalczyk i Damian Zięba. 

Po czterech kolejnych remisach w czwartoligowych rozgrywkach podopiecznym trenera Stanisława Śliwy udało się wrócić na zwycięską ścieżkę. Niedzielne spotkanie od początku dobrze układało się dla Garbarni. Na prowadzenie „Brązowi” wyszli już w 8. minucie spotkania, a strzelcem pierwszej bramki był Kamil Kowalczyk. Wykorzystał celne dośrodkowanie w pole karne i bez problemu umieścił piłke w siatce. Garbarze przez kolejne minuty kontrolowali spotkanie i stwarzali sporo zagrożenia pod bramką rywali.

W 72. minucie było bardzo blisko drugiej bramki, jednak futbolówka po uderzeniu Krystiana Bzdyla trafiła w słupek. Sześć minut później „Brązowi” wykorzystali ogromne zamieszanie w szesnastce Węgrzcanki, a najszybciej do futbolówki dopadł Damian Zięba, ustawiając tym samym wynik spotkania na 2:0

Niedzielne zwycięstwo rezerw Garbarni potwierdziło wysoką oraz równą dyspozycję drużyny w ostatnich tygodniach. Podopieczni trenera Stanisława Śliwy są bowiem niepokonani od sześciu kolejnych meczów. W następnej kolejce zmierzą się na własnym stadionie z Sokołem Kocmyrzów.

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Garbarnia II Kraków 0:2 (0:1)
Bramki: 8′ Kowalczyk, 78′ Zięba

Garbarnia II Kraków: Frątczak – Wąsik, Mielec, Kolendowski, Baranik, Paczka (67′ Burkowicz), Kloc, Zięba, D. Zalejski (80′ Cholewa), Kołton (55′ Bzdyl), Kowalczyk (88. N. Zalejski)

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe