Drużyny młodzieżowe

U-17: Koncertowa gra „Brązowych”

,

W meczu 9. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Roberta Włodarza nie dali szans Akademii Piłkarskiej Profi, gromiąc ją 8:0.

Garbarnia U-17 w sobotnie przedpołudnie na własnym obiekcie rywalizowała z Akademią Piłkarską Profi. Rywale do tego pojedynku przystępowali z sześcioma punktami na koncie. Od samego początku przewagę na przyjezdnymi osiągnęli „Brązowi”, którzy już w pierwszych minutach byli bliscy objęcia prowadzenia.

Na bramkę musieliśmy poczekać do 24. minuty. Wówczas asystę na swoim koncie zapisał Kacper Nieckula, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Wilk. Czternaście minut później wynik podwyższył Jakub Łojek, lecz był to dopiero początek strzeleckiego festiwalu, który „Garbarze” zaprezentowali po przerwie.

W 49. minucie drugą bramkę zdobył Łojek, a trzy minuty później Garbarnia prowadziła już 4:0, gdy zespołową akcję skutecznie zakończył Piotr Matuszak. Podopieczni trenera Roberta Włodarza pomimo korzystnego wyniku w dalszym ciągu dążyli do zdobycia kolejnych bramek.

Te nadeszły w ostatnich trzydziestu minutach gry. Najpierw bramkarza gości pokonał Oliwier Maj, a minutę później po bramce samobójczej Kamila Szweda było już 6:0. W 68. minucie spotkania dośrodkowanie Grzegorza Dąbrowskiego na bramkę zamienił Kamil Kaczmarczyk, natomiast wynik spotkania na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem arbitra ustalił Nieckula.

W 10. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Roberta Włodarza zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Dunajcem Nowy Sącz. Rywalizacja odbędzie się 10 października o godzinie 13:00.

Garbarnia Kraków – AP Profi 8:0 (2:0)
Bramki: 24′ Wilk, 38′, 49′, Łojek, 52′ Matuszak, 63′ Maj, 64′ Szwed (sam.), 68′ Kaczmarczyk, 87′ Nieckula
Żółta kartka: Froncisz

Garbarnia: Cierniak (77′ Łacina) – Froncisz, Hajduk, Karagiannakos (65′ Stępień), Kmiecik, Krasny (46′ Kaczmarczyk), Łojek (68′ Górczak), Maj (72′ Janczur), Mądry, Nieckula (46′ Matuszak), Wilk (55′ Dąbrowski).

AP Profi: Pawela – Garbień, Hołuj, Szymczyk, Kalinowski, Woltyński, Urbańczyk, Jaworski, Likus, Szwed, Głuch oraz Ficek, Siudak.

fot. Jerzy Wojciechowski

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe