Klub

Internetowa sprzedaż biletów czas START!

,

Garbarnia Kraków rozpoczyna internetową sprzedaż biletów na drugoligowe mecze pierwszej drużyny. Wejściówkę on-line będzie można nabyć już na sobotni pojedynek z rezerwami Śląska Wrocław!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, a także funkcjonując w dobie obowiązujących obostrzeń ze względu na stan epidemii, postanowiliśmy usprawnić proces dystrybucji wejściówek na mecze „Brązowych”. Od tego momentu każdy kibic, który będzie chciał obejrzeć pojedynek podopiecznych trenera Łukasza Surmy z perspektywy trybun, będzie mógł nabyć bilet w dosłownie kilka minut.

Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę internetową www.gar.systembiletowy.pl, wybrać interesujące nas wydarzenie i postępować zgodnie z instrukcją. Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru pesel oraz adresu mailowego.

Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców posługujących się biletami elektronicznymi zapraszamy na stadion tylko i wyłącznie wejściem od strony ul. Konopnickiej.

W porównaniu z poprzednim sezonem ceny wejściówek nie ulegają zmianie. Bilet normalny – 15 zł, bilet ulgowy* – 10 zł.

* bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Regulamin sprzedaży oraz klauzula RODO

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe