Drużyny młodzieżowe

Weekendowy rozkład jazdy: 15-17 sierpnia 2020

,

Swoje ligowe rozgrywki zainaugurowała już drużyna rezerw oraz juniorzy starsi Garbarni. W sobotę do tego grona dołączy także drużyna U-17, która zmierzy się z AP Profi Kraków.

Druga drużyna Garbarni w 1. kolejce IV ligi małopolskiej (grupa zachód) uległa w meczu wyjazdowym drużynie Orła Ryczów 2:1. Jedyną bramkę dla „Brązowych” zdobył w tym spotkaniu Konrad Wąsik. W kolejnym ligowym pojedynku podopieczni trenera Stanisława Śliwy zmierzą się z Dalinem Myślenice. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 15 sierpnia o godzinie 16:00. Chętnych, którzy chcą zobaczyć czwartoligowych beniaminków w akcji, zapraszamy serdecznie na Stadion przy ul. Rydlówka 23. Wstęp na mecze rezerw Garbarni jest bezpłatny. TUTAJ znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące wejścia kibiców oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na trybunach.

2. kolejka IV liga małopolska (grupa zachód)
Garbarnia – Dalin Myślenice
Sobota, 15 sierpnia, godz. 16:00, Kraków, ul. Rydlówka 23


W sobotnie przedpołudnie swój kolejny mecz rozegra drużyna U-19. „Młode Lwy” mają za sobą wymagający start rozgrywek, bowiem w przeciągu ośmiu dni rozegrali trzy kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Drużyna prowadzona przez trenera Stanisława Śliwę ligową rywalizację rozpoczęła od zwycięstwa 2:0 nad beniaminkiem – Prądniczanką Kraków.  W 2. kolejce „Brązowi” ulegli w meczu wyjazdowym Sandecji Nowy Sącz 1:0, jednak już trzy dni pózniej odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Rozgromili Sokół Stary Sącz 12:1, a hatrickami popisali się Dominik Cholewa oraz Mateusza Grzybowski. W najbliższym spotkaniu drużyna U-19 zmierzy się w Krakowie z Unią Tarnów. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 15 sierpnia o godzinie 10:00.

4. kolejka  Małopolska Liga Juniorów Starszych.
Garbarnia – Unia Tarnów
Sobota, 15 sierpnia, godz. 10:00, Kraków, ul. Rydlówka 23

W najbliższą sobotę także o godzinie 10:00 swoje tegoroczne rozgrywki zainauguruje drużyna juniorów młodszych Garbarni. Na początek przyjdzie im się zmierzyć na boisku rywala z Akademią Piłkarską Profi Kraków.

1. kolejka I Liga Wojewódzka Junior Młodszy
AP Profi Kraków – Garbarnia
Sobota, 15 sierpnia, godz. 10:00, Kraków, Aleja Jana Pawła II 78

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe