Druga drużyna

Darmowy wstęp na mecze rezerw

,

Drugi zespół Garbarni Kraków w tegorocznych rozgrywkach występuje w grupie zachodniej małopolskiej IV Ligi. Wszystkie mecze podopiecznych trenera Stanisława Śliwy będą rozgrywane na stadionie przy ul. Rydlówka 23, a wstęp dla kibiców będzie darmowy.

Rezerwy Garbarni Kraków w 2. kolejce czwartej ligi podejmą Dalin Myślenice. Początek rywalizacji w sobotę 15 sierpnia o godzinie 16:00. Wejście dla kibiców znajduje się od strony ul. Konopnickiej.

Każda osoba udająca się na stadion proszona jest przede wszystkim o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. o zachowywanie min. 1.5-metrowych odstępów od innych kibiców i nie tworzenie zbiorowisk. Wstęp na stadion będzie możliwy wejściem od strony Wilgi. Dodatkowo podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu miejsca na sektorze oznaczonego specjalną naklejką.

Poniżej jeszcze raz przypominamy najważniejsze zasady uczestnictwa w domowych meczach Garbarni w aktualnej sytuacji:

• wejście na stadion może odbywać się wyłącznie w maseczkach, które mogą być zdjęte dopiero po zajęciu miejsca. Procedura odwrotna obowiązuje po zakończeniu zawodów, przy opuszczaniu stadionu.

• Zajmować należy wyłącznie miejsca oznakowane. W przypadku nie zastosowania się do tego nakazu interweniować będą służby porządkowe.

• Inne miejsca są całkowicie wyłączone z użytkowania.

• Należy bezwzględnie stosować się do komunikatów ogłaszanych przez spikera zawodów.

• Po zakończeniu spotkania trybuny opuszczać będzie można etapami, zgodnie z zaleceniami służb porządkowych i kierowanie się do wyznaczonych wyjść.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe