Klub

Wejściówki na mecz z Bytovią

,

W najbliższą środę podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się na własnym stadionie z Bytovią. W meczu 32. kolejki drugiej ligi dopingować „Garbarzy” będzie mogła ograniczona liczba kibiców. Poniżej przedstawiamy informacje, w jaki sposób otrzymać bezpłatną wejściówkę na pojedynek z bytowianami.

Wedle aktualnie obowiązujących rygorów, na trybunach naszego stadionu może zasiąść ok. 200 widzów. I tylu chętnych, ale nie więcej, serdecznie zapraszamy do bezpłatnego wstępu na stadion. Będzie on możliwy główną bramą (od strony ul. Rydlówka) oraz wejściem od strony Wilgi.

Z dyrektyw przesłanych do klubu przez PZPN jednoznacznie wynika, że muszą być spełnione rygory organizacyjno-sanitarne. Najważniejsze z nich to:

• wejście na stadion może odbywać się wyłącznie w maseczkach, które mogą być zdjęte dopiero po zajęciu miejsca. Procedura odwrotna obowiązuje po zakończeniu zawodów, przy opuszczaniu stadionu.

• Zajmować należy wyłącznie miejsca oznakowane. W przypadku nie zastosowania się do tego zakazu interweniować będą służby porządkowe.

• Inne miejsca są całkowicie wyłączone z użytkowania.

• Należy bezwzględnie stosować się do komunikatów ogłaszanych przez spikera zawodów.

Zainteresowanych prosimy o odbiór zaproszeń na mecz w poniedziałek i wtorek w siedzibie klubu w godzinach (9-16). Ponadto bezpłatne wejściówki będzie można odebrać również w Barze Po Schodkach, zlokalizowanym przy ul. Konopnickiej 92 we wtorek i środę, w godzinach otwarcia. 

Karnety wejściowe na sezon 2019/2020, które otrzymali do dyspozycji członkowie klubu oraz zakupione przez kibiców będą respektowane i w tym przypadku nie jest konieczny odbiór zaproszenia.

Wspólnie ponieśmy „Brązowych” do kolejnego zwycięstwa!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe