Pierwsza drużyna

Przedłużyć korzystną serię. Gramy w Wejherowie!

,

W 31. kolejce drugiej ligi podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się w Wejherowie z Gryfem i powalczą o zanotowanie czwartego zwycięstwa z rzędu. Pierwszy gwizdek arbitra w sobotę o godzinie 17:00.

„Brązowi” na Pomorze wybrali się podbudowani ostatnimi wynikami. Garbarnia Kraków w trzech ostatnich spotkaniach zdobyła komplet dziewięciu punktów. Warto zaznaczyć, że krakowianie w tych pojedynkach stracili tylko jedną bramkę – w Rzeszowie. W najbliższej rywalizacji swojej drużynie nie będzie mógł pomóc Kamil Kuczak, który podczas meczu ze Zniczem Pruszków obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.

Gospodarze sobotniego pojedynku z 14. zdobytymi punktami plasują się na ostatniej pozycji i nie mają już żadnych szans na utrzymanie w drugiej lidze. Po raz ostatni dopisali jeden punkt do swojego konta 7 czerwca, remisując na wyjeździe z Bytovią 1:1. 29 czerwca pracę w Gryfie zakończył trener Łukasz Kowalski, który związał się z Olimpią Elbląg, a obecnym tymczasowym szkoleniowcem „Żółto-Czarnych” jest Marcin Burkhardt.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w pierwszej części sezonu w Krakowie. Wówczas w październikowej rywalizacji padł remis 1:1, a na listę strzelców wpisali się Grzegorz Marszalik i Oskar Sikorski.

Początek spotkania  31. kolejki drugiej ligi Gryf – Garbarnia w sobotę o godzinie 17:00. Gospodarze przeprowadzą bezpłatną transmisje live na swoim kanale w serwisie YouTube. Pojedynek „Brązowych” będzie można obejrzeć TUTAJ.

31. kolejka 2 Liga
Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków
Sobota, 11 lipca 2020, godz. 17:00, Wejherowo, Wzgórze Wolności 1, ul. Sportowa 1

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe