Klub

Kibice wracają na Rydlówkę

,

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa znów możemy zaprosić sympatyków Garbarni na nasz stadion. Ostatni raz był otwarty dla widzów podczas lutowego meczu z Legionovią. Teraz, po częściowym zniesieniu obostrzeń przez rząd i PZPN, pojawiła się możliwość ponownego zaproszenia kibiców na Rydlówkę. Czynimy to niniejszym.

W najbliższą niedzielę czeka „Brązowych” ligowy mecz ze Zniczem Pruszków (5 lipca, 17:00). Mecz oczywiście bardzo ważny, jak wszystkie spotkania pozostałe do końca sezonu. „Garbarzom” przyda się doping, będzie im łatwiej walczyć.

Wedle aktualnie obowiązujących rygorów, na trybunach naszego stadionu może zasiąść ok. 200 widzów. I tylu chętnych, ale nie więcej, serdecznie zapraszamy do bezpłatnego wstępu na stadion. Będzie on możliwy główną bramą (od strony ul. Rydlówka) oraz wejściem od strony Wilgi.

Z dyrektyw przesłanych do klubu przez PZPN jednoznacznie wynika, że muszą być spełnione rygory organizacyjno-sanitarne. Najważniejsze z nich to:

• wejście na stadion może odbywać się wyłącznie w maseczkach, które mogą być zdjęte dopiero po zajęciu miejsca. Procedura odwrotna obowiązuje po zakończeniu zawodów, przy opuszczaniu stadionu.

• Zajmować należy wyłącznie miejsca oznakowane. W przypadku nie zastosowania się do tego zakazu interweniować będą służby porządkowe.

• Inne miejsca są całkowicie wyłączone z użytkowania.

• Należy bezwzględnie stosować się do komunikatów ogłaszanych przez spikera zawodów.

Zainteresowanych prosimy o odbiór zaproszeń na mecz w piątek (godz. 9-16) oraz w sobotę (godz. 10-12) w siedzibie klubu.

Karnety wejściowe na sezon 2019/2020, które otrzymali do dyspozycji członkowie klubu oraz zakupione przez kibiców będą respektowane.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe