Pierwsza drużyna

T. Kołbon: Musimy dać z siebie wszystko

,

Pełne 90 minut w barwach Garbarni Kraków przeciwko Widzewowi Łódź rozegrał Tomasz Kołbon. Po zakończonym spotkaniu porozmawialiśmy z pomocnikiem „Brązowych”.

Przegrywamy dziś mecz z Widzewem Łódź. Trzeba docenić tutaj klasę rywala. Myślę, że swoimi umiejętnościami indywidualnymi, przede wszystkim w kluczowych momentach przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść – rozpoczął 26-latek.

Pomocnik „Brązowych” był pewnym punktem swojej drużyny, notując wiele odbiorów w środkowej strefie boiska. W szeregach łodzian występuje wielu zawodników z ekstraklasową przeszłością, a do tego Widzew to lider drugiej ligi. – Nie czułem respektu przed bardziej ogranymi zawodnikami. Nie ma to jednak większego znaczenia w kontekście końcowego wyniku – wyznał.

W najbliższych kilkunastu dniach podopiecznych trenera Łukasza Surmy czekają trzy wyjazdowe potyczki. Z jakim nastawieniem „Brązowi” wyruszą w delegacje? – Trzeba pozbierać myśli po takim meczu i z podniesioną głową ruszyć na kolejne spotkania. Musimy patrzeć na następne mecze i dać w nich z siebie wszystko, aby zdobyć punkty. Myślę, że takie podejście musi być w drużynie – zakończył Tomasz Kołbon.

Fot. Kacper Ząber

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe