Pierwsza drużyna

R. Górecki: Cieszę się, że mogłem dołożyć małą cegiełkę do zwycięstwa

,

Pełne 90 minut w barwach Garbarni Kraków przeciwko Górnikowi Polkowice rozegrał Rafał Górecki. Obrońca może być zadowolony, ponieważ „Brązowi” sięgnęli po komplet punktów, a on sam wpisał się na listę strzelców.

Na potyczkę z Górnikiem Polkowice w pierwszej jedenastce znalazł się Rafał Górecki, który po raz ostatni od pierwszych minut wystąpił w meczu Totolotek Pucharu Polski z Bytovią Bytów. Dzisiejszy pojedynek był bardzo udany dla całej drużyny, która zainkasowała komplet punktów natomiast defensor w 34. minucie meczu zdobył bramkę na 2:0. – Trochę czasu minęło od ostatniego mojego spotkania w pierwszym składzie. Mamy bardzo wyrównaną drużynę, a ja cieszę się, że trener dał mi dziś szansę i mogłem dołożyć małą cegiełkę do zwycięstwa. Cieszy wynik, a także czyste konto, bo dla zawodnika grającego w linii defensywnej to naprawdę ważne – powiedział tuż po rywalizacji z polkowiczanami Rafał Górecki.

22-latek swoimi dośrodkowaniami ze stałych fragmentów gry stwarzał zagrożenie pod bramką rywala. – Praktycznie od juniora moją mocną stroną była lewa noga. Jestem zadowolony, że udało mi się to zaprezentować. To moja pierwsza bramka w pierwszej drużynie Garbarni, stąd zwycięstwo cieszy podwójnie – przyznał „Górek”.

– Nie możemy popadać w huraoptymizm. W piątek już kolejnym mecz, a jesteśmy w takiej sytuacji, że bardzo potrzebujemy punktów. Nie możemy stracić koncentracji, bo to jest w tym momencie najważniejsze – zakończył tonując nastroje po wysokim niedzielnym zwycięstwie.

Fot. Kacper Ząber

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe