Drużyny młodzieżowe|Klub

Czerwcowe turnieje dla młodzieży odwołane

,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż coroczny Turniej o Puchar Prezesa RKS Garbarnia oraz I edycja Turnieju im. Szymona Wolaka, które w pierwotnym planie miały się odbyć w czerwcu, zostały odwołane.

Dołożymy wszelkich starań, aby obie imprezy sportowe mogły się odbyć w bezpiecznym dla wszystkich terminie. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Coroczny Turniej o Puchar Prezesa RKS Garbarnia Kraków odbywa się na obiektach Garbarni przy ulicy Rydlówka 23 już od kilku lat. W poprzednim roku w rozgrywkach brał udział rocznik 2010, a na murawie spotkało się blisko 150 młodych adeptów futbolu.  Zwycięzcą została drużyna Błękitnych Modlnica, na drugim stopniu podium uplasowała się Polonia Kraków, a na trzecim miejscu znalazła się Akademia Kalwaria.

I Turniej im. Szymona Wolaka to inicjatywa upamiętniająca zmarłego tragicznie w wieku 14 lat zawodnika trampkarzy RKS Garbarnia Kraków oraz wychowanka Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, śp. Szymona Wolaka. W ubiegłym roku razem ze swoją drużyną trampkarzy prowadzoną przez trenera Tomasza Liputa uzyskał awans do II Małopolskiej Ligi Trampkarzy. W pierwotnym terminie turniej ten miał odbyć się 20 czerwca br. na obiektach Garbarni.  Wraz z Fundacją im. Szymona Wolaka „Walcz o Marzenia”, dołożymy wszelkich starań, aby turniej ten był trwałym przejawem pamięci o Szymonie.