Bez kategorii|Pierwsza drużyna

Wewnętrzna gra kontrolna na remis

,

W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Łukasza Surmy rozegrali wewnętrzną grę kontrolną, która składała się z trzech tercji po 30 minut. Ostatecznie sparing zakończył się remisem 2:2.

Zespół Garbarni został podzielony na dwie drużyny – „Białych” i „Czarnych”. Spotkanie dużo lepiej rozpoczęli ci pierwsi, bowiem już w 13. minucie spotkania Kamil Włodyka obsłużył podaniem Krzysztofa Szewczyka, a ten znakomitym uderzeniem nie dał szans Aleksandrowi Koziołowi. „Czarni” natychmiast próbowali odpowiedzieć, lecz szarże Mateusza Wyjadłowskiego były powstrzymywane zarówno przez obrońców jak i stojącego między słupkami Doriana Frątczaka.

Na początku drugiej tercji ponownie dał znać o sobie duet Włodyka – Szewczyk. Ten pierwszy idealnie dośrodkował z rzutu rożnego na głowę napastnika, który znakomicie odnalazł się na bliższym słupku i umieścił futbolówkę głową w bramce. Drużyna „Czarnych” złapała kontakt z „Białymi” chwilę później za sprawą Błażeja Radwanka. 22-latek finezyjnym uderzeniem w samo okienko bramki zmniejszył stratę do kolegów z przeciwnej drużyny. Ostatni akcent spotkania należał do Grzegorza Marszalika, który wykorzystał rzut karny i ostatecznie ustalił wynik spotkania.

Garbarnia Kraków „Czarni” – Garbarnia Kraków „Biali” 2:2 (0:1), (1:2)
Bramki: 
Radwanek, Marszalik, 2x Szewczyk

Garbarnia Kraków „Czarni”: Kozioł – Sabat, Masiuda, Nakrošius, Marszalik, Kowalski, Serafin, Kuczak, Surmiak, Wyjadłowski, Radwanek oraz Dzierżak, Kowalczyk

Garbarnia Kraków „Biali”: Frątczak – Kujawa, Kostrubała, Kardas, Włodyka, Górecki, Duda, Kołbon, Słoma, Szewczyk, Feliks oraz Nowak, Bierówka, Wilczek

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe