Pierwsza drużyna

Drużyna Garbarni ze zgodą na treningi grupowe!

,

W związku z komunikatem Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN informujemy, że drużyna Garbarni dostała zgodę na treningi grupowe od 11 maja. Drużyna pod wodzą trenera Łukasza Surmy rozpoczyna zatem wspólne treningi na obiekcie przy ul. Rydlówka, przygotowując się tym samym do planowanego startu drugoligowych rozgrywek.

W piątek 8 maja 2020 roku zawodnicy Garbarni Kraków, sztab szkoleniowy oraz pracownicy znajdujący się na liście zgłoszonej do Polskiego Związku Piłki Nożnej przeszli badania pod kątem obecności przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Po analizie wyników wyodrębniono osoby, które zostały poddane dodatkowym badaniem wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR.

Wyniki powyższej diagnostyki pozwoliły Zespołowi Medycznemu PZPN udzielić zgody Garbarni na wznowienie treningów w 25-osobowych grupach, co jest możliwe w oparciu o rozporządzenie Rady Ministrów z 2 maja (zmienionego następnie 7 maja).

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zawodników „Brązowych”, informujemy, że zajęcia będą się odbywały bez udziału dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów z mediów zewnętrznych.

Fot. Kacper Ząber

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe