Klub

Brązowy QUIZ: „Młody Lew” przepytuje

,

Dołączając do akcji #zostańwdomu chcemy umilić naszym Kibicom czas spędzony w domowym zaciszu, startując z Brązowym Quizem, w którym do wygrania są klubowe upominki. Poznaj bliżej historię Garbarni, poznaj ciekawostki o swoim Klubie i spędź czas w domu!

Brązowy Quiz będzie przeprowadzany za pośrednictwem oficjalnego konta RKS Garbarnia na Facebooku (TUTAJ), gdzie punktualnie o godzinie 19:21 będą pojawiały się grafiki z pytaniem. Pierwsza z nich i tym samym debiut QUIZU nastąpi w poniedziałek 23 marca o 19:21, a to oznaczać będzie, że zabawa potrwa do 12 kwietnia. Wówczas zostanie opublikowane ostatnie – dwudzieste pytanie. Zasada jest prosta: jedno pytanie na jeden dzień. Ich suma to 20.

Zasady:
Aby ułatwić kibicom zabawę do każdego pytania będą podane cztery warianty, wśród których znajdzie się jedna poprawna odpowiedź.
Odpowiedzi na dane pytanie udzielamy w komentarzu pod postem z grafiką wpisując odpowiednio „A” lub „B” lub „C” lub „D”. Dopuszczalne będą także przepisane całe odpowiedzi z poszczególnych wariantów.
Liczą się trzy najszybsze odpowiedzi. 
Odpowiedzi edytowane nie będą brane pod uwagę.

Punktacja za dane pytanie:
1. miejsce – Osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi otrzymuje 3 pkt. w klasyfikacji.
2. miejsce – Osoba, która jako druga udzieli poprawnej odpowiedzi otrzymuje 2 pkt. w klasyfikacji.
3. miejsce – Osoba, która jako trzecia udzieli poprawnej odpowiedzi otrzymuje 1 pkt. w klasyfikacji.

Klasyfikacja końcowa:
1. miejsce – osoba, która po 20. pytaniach uzyskała największą liczbę punktów.
2. miejsce – osoba, która po 20. pytaniach uzyskała drugą największą liczbę punktów.
3. miejsce – osoba, która po 20. pytaniach uzyskała trzecią największa liczbę punktów.

Nagrody:
Pula nagród w Brązowym Quizie to dwie poduszki, szalik oraz kubek Garbarni Kraków. Osoba, która po 20. pytaniach będzie miała na swoim koncie największą liczbę punktów – wygrywa Quiz, drugie miejsce przypada osobie z drugą największą liczbą punktów, natomiast najniższe miejsce na podium zarezerwowane jest dla osoby z trzecim najlepszym wynikiem.

Nagrody będą rozdysponowane w następującej kolejności:
1. miejsce – klubowa poduszka + klubowy szalik
2. miejsce – klubowa poduszka
3. klubowy kubek

Zwycięzcy, odbiór nagród będą mogli umówić kontaktując się z nami za pośrednictwem klubowego konta na Facebooku w wiadomości prywatnej. Poinformujemy o tym, ogłaszając miejsca na podium.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe