Klub

Komunikat w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich

,

W związku z dzisiejszą decyzją PZPN-u, wczorajszym komunikatem MZPN-u oraz zaleceniami Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa, RKS Garbarnia informuje, że wszystkie treningi grup dziecięcych, młodzieżowych, drużyny rezerw zostały zawieszone do odwołania. Podobnie jak planowane na najbliższy czas mecze ww. zespołów. 

Informujemy, że pierwsza drużyna Garbarni Kraków zgodnie z planem przygotowuje się do najbliższego meczu, który rozegra w sobotę o godzinie 12:00 na wyjeździe z Lechem II Poznań.

Poniżej pełna treść komunikatu PZPN w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.

„Zarząd PZPN na dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu podjął decyzje w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

Jednocześnie PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek niższego szczebla (tj. III ligi i niższych) i młodzieżowych.”

O kolejnych ewentualnych decyzjach Klub będzie informował na bieżąco.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe