Pierwsza drużyna

Dobrze rozpocząć rundę wiosenną. Podejmujemy Legionovię!

,

W sobotę 29 lutego podopieczni trenera Łukasza Surmy podejmą na własnym stadionie drużynę Legionovii Legionowo. Będzie to pierwszy, oficjalny mecz „Brązowych” w 2020 roku. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 13:00.

Drużyna z Legionowa pierwszej części sezonu 2019/2020 nie zaliczy do udanych, bowiem przez długi czas plasowała się w dolnych rejonach tabeli, gdzie znajduje się do dziś. Biało-żółto-czerwoni to jeden z beniaminków obecnych rozgrywek, który aktualnie plasuje się na przedostatniej pozycji, wyprzedzając o dwa punkty Gryf Wejherowo.

W przerwie zimowej w zespole z województwa mazowieckiego nastąpił szereg zmian. Pierwszą z nich była decyzja o zatrudnieniu Bogdana Jóźwiaka na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny. Nie obyło się bez roszad wśród zawodników. Z klubem pożegnali się: Jonatan Straus, Adam Imiela, Eryk Więdłocha, Arkadiusz Gajewski, Daniel Pietraszkiewicz, natomiast Legionovię wzmocnili: Marcin Kluska, Kacper Kaczorowski, Damian Podleśny, Michał Bury, Oskar Koprowski, Michał Bajdur, Krzysztof Gancarczyk oraz Andrzej Trubeha. Ponadto kontuzjowany Sebastian Waremko wrócił do treningów.

Podczas zimowego okresu przygotowawczego legionowianie rozegrali pięć sparingów, nie przegrywając ani jednego. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka odnieśli zwycięstwo w pojedynkach z Pelikanem Łowicz i Unią Skierniewice, natomiast zremisowali starcia z Ursusem Warszawa, Motorem Lublin i Górnikiem Łęczna.

Ostatnie bezpośrednie starcie obu drużyn miało miejsce 17 sierpnia 2019 roku. Miło wspominać je będą zawodnicy Garbarni Kraków, bowiem po bramkach Kamila Słomy i Michała Feliksa zwyciężyli na obcym terenie. Komplet oczek zdobyty w Legionowie był dla „Brązowych” wówczas trzecim z rzędu.

Bilety na pojedynek z Legionovią oraz karnety na mecze Garbarni w rundzie wiosennej będzie można kupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu, w kasie biletowej zlokalizowanej przy bramie numer 1, od strony ulicy Konopnickiej. Bilet normalny – 15 zł, bilet ulgowy 10 zł, karnet normalny – 60 zł, karnet ulgowy – 40 zł. Płatność tylko i wyłącznie gotówką.

Osoby, które nie mogą obejrzeć pojedynku pomiędzy Garbarnią, a Legionovią z perspektywy trybun, zachęcamy do skorzystania z transmisji meczu w systemie PPV pod poniższym linkiem. Można ją wykupić TUTAJ.

21. kolejka 2 Ligi Polskiej
Sobota, 29 lutego, godz. 13:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – Legionovia Legionowo

Fot. Kacper Ząber

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe