Klub

Karnety wiosna 2020 w sprzedaży

,

Do startu rundy wiosennej sezonu 2019/2020 pozostało już tylko kilka dni, a to oznacza, że nadszedł idealny moment, aby rozpocząć sprzedaż karnetów. Posiadacz abonamentu będzie mógł z perspektywy trybun obejrzeć wszystkie mecze Garbarni na wiosnę.

Karnet wiosna 2020 to 6 ligowych spotkań, w których podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się między innymi z: Legionovią Legionowo, Górnikiem Polkowice, czy Widzewem Łódź.

Karnety ulgowe* kosztować będą 40 zł, natomiast cena abonamentów normalnych wynosi 60 zł. Nabyć będzie je można od poniedziałku (23.02) do piątku (28.02) w siedzibie klubu przy ul. Rydlówka 23, w klubowym sekretariacie na drugim piętrze w godzinach 9-15. Karnet będzie można kupić także w dzień meczowy – w sobotę 29.02. w kasie biletowej (wejście przy bramie nr 1 od strony ul. Konopnickiej), na godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Karnetem może posługiwać się tylko jego posiadacz z ważnym dokumentem tożsamości.

Karnet wiosna 2020 umożliwia wstęp na następujące spotkania:

21. kolejka Garbarnia Kraków – Legionovia Legionowo
24. kolejka Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
26. kolejka Garbarnia Kraków – Widzew Łódź
30. kolejka Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
32. kolejka Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
34. kolejka Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg

* karnety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Kup karnet na Garbarnię i dumnie wspieraj „Brązowych”! 

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe