Pierwsza drużyna

Tłusty Czwartek na sportowo

,

Zawodnicy Garbarni Kraków są w końcowej fazie zimowych przygotowań do rundy wiosennej. Dziś oprócz solidnego treningu, czekała na nich słodka niespodzianka.

„Brązowi” tradycyjnie około godziny 10:00 spotkali się w klubie, by następnie udać się na boisko i odbyć kolejny trening. Zajęcia rozpoczęły się od podziału na grupy, w których zawodnicy wykonywali ćwiczenia z piłką. Następnie drużyna trenowała pod czujnym okiem trenera Jakub Podgórskiego, który zadbał o ich formę fizyczną, wykorzystując do tego m. in. gumy oporowe. Pod koniec zawodnicy sprawdzali swoją skuteczność oddając strzały na bramkę, a trójka golkiperów miała przy tym sporo pracy.

W klubowej siłowni trenowali natomiast Norbert Piszczek, Jan Klimek oraz Rafał Górecki, który wkrótce rozpocznie treningi z całą drużyną.

Po wysiłku nadszedł czas na przyjemności. Drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym zebrała się w sali konferencyjnej na słodkim poczęstunku z okazji – Tłustego Czwartku. Pączki nie są najlepszym składnikiem w odżywaniu, więc zawodnicy skonsumowali je symbolicznie. Nie było mowy o nadmiernym świętowaniu, bowiem start rundy wiosennej już za dziewięć dni.

 

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe