Pierwsza drużyna

Pierwszy zimowy sparing przed nami. Rywalem Węgrzcanka

,

W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Łukasza Surmy rozegrają pierwszy sparing w 2020 roku. Rywalem „Brązowych” będzie czwartoligowa Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, z którą „Młode Lwy” rywalizowały podczas letniego okresu przygotowawczego.

Sobotni rywal Garbarni na co dzień występuje w grupie zachodniej małopolskiej IV ligi. Po siedemnastu meczach zawodnicy z Węgrzc uzbierali na swoim koncie jedenaście punktów, co daje im szesnaste miejsce w tabeli. W drużynie Węgrzcanki pod koniec ubiegłego roku nastąpiły zmiany na ławce trenerskiej. Nowym szkoleniowcem został Robert Orłowski, który zastąpił Roberta Nowaka. Dla naszych sobotnich rywali 2020 rok jest wyjątkowy, ponieważ klub obchodzi jubileusz 95-lecia.

„Brązowi” mają za sobą osiem dni zimowych przygotowań, podczas których odbyli testy szybkościowe i wytrzymałościowe. Zespół prowadzony przez trenera Łukasza Surmę  do rundy wiosennej przygotowuje się na własnym obiekcie w Krakowie. Do drużyny dołączył Błażej Radwanek, dla którego sobotni pojedynek będzie nieoficjalnym debiutem w nowych barwach. W poprzednim starciu pomiędzy obiema drużynami lepsza okazała się Garbarnia, która pokonała rywali 5:0. Na listę strzelców wówczas wpisali się Adrian Wójcik, Jakub Kowalski, Krzysztof Szewczyk oraz dwukrotnie Michał Feliks.

Garbarnia Kraków – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Sobota, 18 stycznia 2020, godz. 13:00, ul. Rydlówka 23 (boisko sztuczne)

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe