Drużyny młodzieżowe

Runda jesienna w wykonaniu drużyny U-19

,

Podopieczni trenera Stanisława Śliwy rundę jesienną sezonu 2019/2020 zakończyli na drugiej pozycji w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Ta lokata dała „Brązowym” możliwość gry w Lidze Makroregionalnej, gdzie na wiosnę Garbarnia powalczy o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Przed przystąpieniem do tegorocznych rozgrywek zaszły zmiany w kadrze drużyny. Do klubu dołączyło ośmiu nowych zawodników: Filip Sarga, Szymon Kolbusz, Kacper Wojnowski, Damian Bielecki, Albert Jaskuła, Dominik Cholewa, Dawid Sermak, Mateusz Surma i Michał Supel, natomiast na wypożyczenia do innych drużyn powędrowało dokładnie tyle samo graczy.

Po piętnastu rozegranych kolejkach „Brązowi” z dorobkiem 36. punktów uplasowali się na drugiej pozycji, tuż za Sandecją Nowy Sącz, tracąc do niej jedno oczko. Oba zespoły wywalczyły awans do Ligi Makroregionalnej, gdzie ponownie spotkają się na wiosnę, a do rywalizacji dołączą także najlepsze zespoły z sąsiednich województw.

Podopieczni trenera Stanisława Śliwy na jesień wygrali dwanaście meczów, natomiast trzy z nich przegrali. „Brązowi” zdobyli 49 bramek, co jest drugim rezultatem w lidze. Garbarnia po raz kolejny może pochwalić się najszczelniejszą defensywą w lidze – straciła dziewięć bramek. Najwyższe zwycięstwo krakowianie zanotowali 28 sierpnia 2019 roku, kiedy to w 4. kolejce pokonali Puszczę Niepołomice 7:0.

Klasyfikacja strzelców:

11 bramek – Mateusz Grzybowski
6 bramek – Norbert Bierówka, Kamil Kowalczyk, Damian Zięba
5 bramek – Kamil Kaczmarczyk
4 bramki – Jakub Mielec
3 bramki – Mateusz Kardas, Michał Supel
2 bramki – Piotr Cebularz, Dominik Cholewa
1 bramka – Filip Sarga

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe