Pierwsza drużyna

Po ligowe punkty w dalekim Elbągu

,

W kolejnym spotkaniu drugiej ligi podopiecznym trenera Łukasza Surmy przyjdzie się mierzyć z Olimpią Elbląg, która po szesnastu kolejkach plasuje się na piątym miejscu z dorobkiem 29 punktów.

Garbarnia ostatnie dni może zaliczyć do udanych. Po serii meczów bez wygranej przyszło wyjazdowe zwycięstwo w zaległym meczu ze Zniczem Pruszków, a w ostatnim spotkaniu „Brązowi” podzielili się punktami z Błękitnymi Stargard. To pozwoliło podopiecznym trenera Łukasza Surmy zając obecnie 11. miejsce z dorobkiem 21. punktów. 

Wyjazdowe spotkanie z Olimpią, jednak nie bedzie latwa przeprawą. Gospodarze sobotniego pojedynku bowiem od pięciu meczów są niepokonani w ligowej stawce i w dalszym ciągu plasują się w czołówce drużyn. W ostatnim pojedynku po bramkach Michała Kuczałka oraz Tomasza Lewandowskiego zremisowali 2:2 z Legionovią Legionowo. Po szesnastu seriach gier najlepszym strzelcem w ekipie żółto-biało niebieskich jest Damian Szuprytowski z ośmioma trafieniami na koncie.

Ostatnie spotkania obu drużyn odbyły się w sezonie 2017/2018, kiedy to zarówno drużyna Garbarni, jak i Olimpi występowały w drugiej lidze. „Brązowi” w pierwszym meczu zremisowali 1:1 po bramce Marcina Siedlarza. W rewanżowym spotkaniu natomiast zwyciężyli dwoma bramkami. Najpierw do siatki trafił Łukasz Furtak, a już w doliczonym czasie gry na 2:0 podwyższył Filip Wójcik.

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim w Elblągu już w sobotę o godzinie 18:00. Mecz ten będzie ostatnim spotkaniem rundy jesiennej w drugiej lidze, jednak nie będzie to jeszcze koniec ligowych emocji w tym roku. Drugoligowcy rozegrają w listopadzie jeszcze trzy kolejki rundy wiosennej.

Mecz Garbarni w Elblągu do obejrzenia będzie dostępny TUTAJ.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe