Klub

Nagroda Fair Play dla Garbarni

,

W czwartek odbyła się w Kielcach współorganizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej Konferencja „Bezpieczny Stadion”, w której co roku udział bierze około 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i podmiotów publicznych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez masowych. Zwieńczeniem konferencji była Gala Fair Play, na której to nasz Klub został wyróżniony pierwszym miejscem w klasyfikacji Fair Play w rozgrywkach Fortuna Pierwsza Liga w sezonie 2018/2019.

Podczas „Bezpiecznego Stadionu” 2019 podsumowana została organizacja Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Tematem przewodnim był jednak aktualny stan organizacji i bezpieczeństwa meczów piłki nożnej na szczeblu centralnym w Polsce. W panelu dyskusyjnym wzięli udział m.in: Zbigniew Boniek – Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz dr Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji.

Na zakończenie konferencji odbyła się tradycyjna Gala Fair Play, w trakcie której wyróżnione zostały osoby i instytucje szczególnie zasłużone w działaniach na rzecz poprawy organizacji i bezpieczeństwa meczów piłki nożnej w Polsce. Statuetkę za pierwsze miejsce w klasyfikacji Fair Play otrzymał nasz Klub, który został doceniony za organizację spotkań w sezonie 2018/2019, kiedy to mierzyliśmy się w rozgrywkach Fortuna 1 Liga.

Dziękujemy za wyróżnienie!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe