Klub

Nagroda Fair Play dla Garbarni

,

W czwartek odbyła się w Kielcach współorganizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej Konferencja „Bezpieczny Stadion”, w której co roku udział bierze około 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i podmiotów publicznych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez masowych. Zwieńczeniem konferencji była Gala Fair Play, na której to nasz Klub został wyróżniony pierwszym miejscem w klasyfikacji Fair Play w rozgrywkach Fortuna Pierwsza Liga w sezonie 2018/2019.

Podczas „Bezpiecznego Stadionu” 2019 podsumowana została organizacja Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Tematem przewodnim był jednak aktualny stan organizacji i bezpieczeństwa meczów piłki nożnej na szczeblu centralnym w Polsce. W panelu dyskusyjnym wzięli udział m.in: Zbigniew Boniek – Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz dr Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji.

Na zakończenie konferencji odbyła się tradycyjna Gala Fair Play, w trakcie której wyróżnione zostały osoby i instytucje szczególnie zasłużone w działaniach na rzecz poprawy organizacji i bezpieczeństwa meczów piłki nożnej w Polsce. Statuetkę za pierwsze miejsce w klasyfikacji Fair Play otrzymał nasz Klub, który został doceniony za organizację spotkań w sezonie 2018/2019, kiedy to mierzyliśmy się w rozgrywkach Fortuna 1 Liga.

Dziękujemy za wyróżnienie!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe

Drużyny młodzieżowe4 tygodnie temu

U-19: S. Śliwa: Wróciliśmy na zwycięską ścieżkę

Garbarnia Kraków U-19 w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych zajęła drugie miejsce i na wiosnę rywalizując w Lidze Makroregionalnej powalczy o...

Drużyny młodzieżowe1 miesiąc temu

Mikołaj znów się pojawił!

Kolejne dni i treningi grup młodzieżowych Garbarni Kraków przyniosły ponowne odwiedziny Mikołaja. Tym razem młodych zawodników „Brązowych” drobnymi upominkami obdarował...

Drużyny młodzieżowe1 miesiąc temu

Świąteczne odwiedziny na treningach młodzieży

W poniedziałkowe popołudnie na treningi drużyn młodzieżowych Garbarni Kraków zawitali niespodziewani goście. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy pierwszej drużyny...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

U-13: Awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu

W środę 11 listopada Garbarnia Kraków U-13 rywalizowała w Brzesku w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. „Brązowi” zajęli...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

B. Bugaj: Wypracowaliśmy swój charakterystyczny styl gry

W minioną sobotę Garbarnia Kraków U-15 zwycięskim pojedynkiem z NKP Podhale Nowy Targ zakończyła rywalizację w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. „Brązowi”...

Drużyny młodzieżowe2 miesiące temu

#BrązoweGranie: 5-8 listopada 2020

Sprawdźcie wyniki drużyn Garbarni, które rywalizowały w meczach ligowych w miniony weekend. 12. kolejka drugiej ligi Garbarnia Kraków – KKS Lech...